Süheyl Uygur


Süheyl Uygur (Tiyatro sanatçısı Nejat Uygur’un oğlu. Hiçbir zaman boynuz kulağı geçer atasözünü gerçekleştiremeyecek kabiliyet. Ne yapsa faydasız. Faruk Aksoy’un yönettiği Yeşil Işık’ta oynadı.)


Ismael Ferroukhi (Büyük Yolculuk – Le Grand Voyage’ın yönetmeni.)


Elia Suleiman (Kutsal Direniş – Intervention Divine’nin yönetmeni Elia Suleiman, filmde kendini canlandırıyor.)

“Süheyl Uygur” üzerine 9 yorum

  1. Süheyl Uygur’u çok başarılı buluyorum ve tüm Uygur’ların hayranıyım. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  2. Ben Nejat Uygur hayranıyım. Süheyl Uygur’u çok seviyorum. Nejat Uygur kadar başarılı olamaz, o doğru. Zaten kimse, kimse gibi olamaz, herkes başkadır. Süheyl Uygur’u çok, Nejat Uygur’u da çok çok seviyorum. Saygılarımla. Yıldız.

  3. Lütfen Buzda Dans Yarışması’nda bu hafta sizde olun ve kardeşinizin isteğini yerine getirin. Rica ediyorum. Dikkate alırsanız sevinirim. Zevkle izleyeceğim.

  4. Ailece seni çok seviyoruz ve seni ekranda görmek istiyoruz. Ünlüler Sirki senin sunumunla harikaydı. Haylaz Babam, Şahane Pazar’ı da beğenerek izliyordum. Seni yeni projelerle tekrar görmek istiyoruz.

  5. Süheyl Uygur’u çoook seviyorum. Kendisi çok başarılı bir tiyatrocu. Girdiği her yere ayrı bir neşe katan biri. Keşke kendisini daha yakından tanıma fırsatı bulabilsem. Umarım ileride tiyatrolarının oyunlarını ben yazarım. :-). Süheyl Bey, size tüm hayatınızda başarılar diliyorum. Her zaman mutlu kalın. O yüzünüzdeki masum ifade ve çocuksu yüreğinize hiç bir zaman zarar gelmesin. Sizi çoook seviyorum. Umarım Marmaris’e gelirsiniz.

  6. Öncelikle Nejat Uygur’un ellerinden öperim. Büyük oyuncu. Ben ve abim Nejat Uygur’un hayranıyız. Onun için hep dua ediyoruz. Allahtan dilerim inşallah iyi olur. Bizleri ve herkesi güldürür. Küçükpazar esnafınında çok selâmları var, onlarda üzüntülerini dile getiriyorlar. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir