Sinan Sümer


Sinan Sümer (Amerikalılar Karadeniz’de 2 adlı filmdeki Roger. Kurşun Yarası adlı TV dizisinde Yunanlı subayı oynamıştı. Karakter oyuncusu Suna Selen’in oğlu.)


Oktay Kaynarca (TV izleyicisi Kurtlar Vadisi dizisi ve Anlat Bakalım yarışma programı ile hatırlasa da sinema seyircisinin aklına Ali Özgentürk’ün Kalbin Zamanı filmi ile geliyor.)


Olgun Arun (Türk sinemasının yarışmaya katılmış fakat yarışamamış ilk ve tek filmi Tramvay’ın yönetmeni.)


Mads Mikkelsen (Yeni James Bond filmi Casino Royale’ın kötü adamı, dünya teröristlerine bankerlik yapan Le Chiffre.)

“Sinan Sümer” üzerine 35 yorum

 1. “Sinan Sümer’e kötü rol yakışmıyor” desem yeridir ama şunu bilinki kendisini çok kısa zamanda çok sevdirdi. Tutkunum Sana dizisinin şimdi bitmemesi gerekir.

 2. Sinan Sümer’i Tutkunum Sana‘da tanıdm ama müthiş beğendim. Dizide süper; yoksa dizi bitiyor mu? 🙁 🙁

 3. Ben onun oyunculuğuna bayılıyorum. Muhteşem biri o, gerçekten de kötü rol ona yakışmıyor, çünkü o çok masum ve tatlı.

 4. Ben Şüheda, günaydın. Tutkunum Sana dizisinin hayranıyım, Karadenizliyim, 12 yaşındayım, 6. sınıfa gidiyorum. Sinan Sümer’i de çok seviyorum.

 5. Ben bu keratayı tanırım. Sevgili hemşerim, hayranların her geçen gün artıyor, helâl olsun sana. 🙂

 6. Hayatımda gördüğüm en güzel gülüşe sahip. O, bu yüzden çok şanslı. O’nu çok beğeniyorum ve oynadığı tüm dizileri sadece O’nu görmek için izliyorum.

 7. Bir insanın gamzeleri bu kadar mı güzel olur? Aç, susuz kalıp, hayatımdaki bir çok şeyden vazgeçip sadece yüzündeki ve mutlaka içindeki güzelliklerle yaşayabilirim. Keşke sıradan bir insan olsaydın; seni mutlaka bulurdum. Yeni başlayan dizide de çok başarılısın; tebrik ediyorum.

 8. İlk defa televizyon dünyasından birini beğendiğimi söylüyorum, ama Sinan Sümer ilk olmayı hakediyor. İyi niyetini yüzüne baktığımızda anlayabiliriz. Ciddi anlamda kendisini çok beğeniyorum. Birkaç konuşmasınada şahit oldum. Dış görünüşünün çekiciliği, içinde de mevcut. Daha iyi noktalarda olmayı hakediyor. Umarım televizyon dünyasının vazgeçilmezlerinden olarak görürüz Sinan Sümer’i.

 9. Sana inamıyorum. Allahım bir insan bu kadar mı yakışıklı olabilir. Tutkunum Sana dizisinden beri bende sana tutkunum. Çok yakışıklı ve çok başarılısın. Umarım hayatta herşey dilediğin gibi olur Sinan. Çok tatlısııın.

 10. Sinan Sümer… İnsanın evindeki sıcaklığın yansıması gibi… Uzansam dokunacağım ve beni o içtenliğiyle saracakmış gibi… Gülüşleri iç açıcı… Maeve Binchy’nin romanından çıkmış sanki… Başarılar.

 11. Sinan Sümer’e gülmek çok yakışıyor. Gülüşü, yüzünün masumluğu, hepsi birarada. O’na her rol yakışıyor, oynadığı dizileri beğeni ile izliyorum.

 12. Sinan Sümer’i Elveda Derken dizisinde çok beğendim. Gerçekten Sinan Sümer’e gülmek çok yakışıyor. Çok şirin adam, başarılarının devamını diliyorum. Umarım hep hayatta gülmeye devam edersin.

 13. Sinan Sümer çok yakışıklı. Çok erkeksi bir havası var. Ece Uslu’nun yerinde olup onunla olabilmek için neler vermezdim. Ama eğer gerçek aşkımı soruyorsanız Lugano derim. Yakışıklı seksi futbolcum.

 14. Çok tatlı bakıyor, çok yakışıklı, aynı zamanda kendini beğenmiş değil, o yüzden çok seviyorum.

 15. Bende Tutkunum Sana’da ilk defa gördüm, çok sevdim. Çok şeker gülüyor. Cidden gamzeleri de çok tatlı. Daha sonra O’nu Beyaz Gelincik ve Elveda Derken’de izledim. Süper. 🙂

 16. Niye bu kadar yakışıklısın? Niye bu kadar çok güzel gülüyorsun? Niye, niye, niyeee? Seni çok seviyorum.

 17. Sinan Sümer’i o kadar çok beğeniyorum ki, galiba ona aşık oldum. Çok güzel gülüyor, o kadar tatlı, o kadar masum görünüyorki ekrandan onu beğenmemek elde değil. Bu arada dizilerde artık arka plâna atilmasin. Bence yönetmenler Sinan’a film teklifleri götürmeliler. Bak söylemedi demeyin bence Sinan Türkiye’nin en iyisi olacak yakında. Hem yakışıklı, hem de çok iyi bir oyuncu bence. Keşke ünlü olmasaydı ve 7 yıllık sevgilisi olmasaydı. Belki o zaman onu arar bulurdum. Neyse onu unutmalıyım, çok zor ama artık diziden görmek yetmiyor bana, o zaman onu rahatsız ederdim.

 18. Ben Sinan Sümer’i çok beğeniyorum. Hayatta en çok istediğim şeylerden biri Sinan Sümer’le tanışmak. Onu çok başarılı buluyorum ve hayat boyu başarılı olmasını diliyorum.

 19. Sinan Sümer’i gerek oyunculuğu, gerek mütevazi oluşu, gerekse dış görünüşü ile çok beğeniyorum. Kendisyle tanışmak, aynı ortamı paylaşmak en büyük isteklerimden biri olsa gerek. Kendisine başarlar diliyorum.

 20. Sinan Sümer’i Elveda Derken dizisi ile tanıdım. Dizinin konusu benim ilgimi çekmişti, çünkü boşanmış bir ailede en fazla çocuklar yıpranıyor. Benim annem ve babam da ayrılar, bu yüzden bende bu diziyi hayranlıkla izliyor ve çok beğeniyorum. Bu dizide hayatıma ait 2 şey var. Biri aile diğeri aşk. Sinan Sümer benim aşkıma çok benziyor. Kendisini aşkıma bakar gibi izliyorum. Daha öncede teğmen rolünde oynamış sanırım, izlemedim ama ne şans, bu kadar olur. Aşkımda teğmen. Oyunculuk hayatında kendisine başarılar dilerim. Umarım 7 senelik aşk şansın banada yansır. Öyle gibi, dizinin sonunda ilk eşiyle kavuşsunlar ne oluuur. Annemle babamda öyle, hadi hayırlısı. Çok mutluyum, dizi de mutlu bitsin, boşananlara ibret olsun.

 21. Selam, Sinan Sümer’i gerçekten çok beğeniyorum, hem de başarılı buluyorum. Fazla söze ne hacet, çok hoş, sempatik. Sevgilerimi iletiyorum.

 22. Merhaba,
  I am Lara, from Indonesian living in KSA. I like see drama of Turkey Gümüş and now new drama Elveda Derken… I like actor Sinan Sümer and artist Burcu Kara, bcocz she sexy and beatiful women. If ok pls I want Burcu Kara or Sinan Sümer no phone, can you send of my email or send me text on my mobile no 0507199889. I love Sinan Sümer and Burcu Kara so much!!! Thanks.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir