Kırık Kanatlar

Avşar Film’in yeni dizisi Kırık Kanatlar önümüzdeki günlerde gösterilmeye başlanıyor. Aycan Giritlioğlu’nun öyküsünden Gül Dirican’ın senaryosuyla Çağatay Tosun’un yönetmenliğinde hazırlanan ve 5 bölümünün çekimleri biten dizinin önemli rollerinde Özge Özberk, Cansel Elçin, Begüm Birgören, Mehmet Ali Nuroğlu, Türkü Hazer, Berk Hakman ve Şemsi İnkaya rol alıyor. Anadolu’nun kabuk değiştirdiği, yeni bir kadere doğru ilerlediği bir dönem, Ankara’da Büyük Millet Meclisi Mustafa Kemal’i Meclis Başkanı ve Başkomutan seçiyor. Ülke Kurtuluş Savaşı’na girmek üzere.

“Kırık Kanatlar” üzerine 276 yorum

 1. Herşeyden önce Özge ve Mehmet Ali’nin olması büyük bir artı. “Ben onlara Çemberimde Gül Oya‘dan tutuldum” diyebilirim. Ve diziye büyük Kurtuluş Destanı‘nın konu olması zaten önceden kalitenin sinyalini veriyor. İnanıyor ve heyecanla bekliyorum.

 2. Gerçekten güçlü bir yapım, gerçekten çok kaliteli oyuncular ve en önemlisi benim canım arkadaşım Begüm. Seni yakından takip ediyor ve çok yürekten alkışlıyorum. Hayallerinin peşinden koştun ve başardın, beklenenden daha fazlasını. Kalbim seninle. Çamlıca gazozum benimmm.

 3. Kadroya ve görüntülere bakınca keşke Çağan Irmak yönetmiş olsa diye geçirdim içimden. Umarım başarılı olur. Ben her halükârda seyredeceğim. Seher Vakti oyuncuları da var. Ben o diziyi sevmiştim ama halkım sevmedi. İnşallah halkım bu diziyi de bana çok görmez.

 4. Evet, benim istediğim de tam buydu. Harika bir ekip, çok anlamlı bir senaryo, tecrübeli ve bugüne kadar çok iyi işler başarmış bir teknik kadro. Eminim bu dizi uzun ömürlü olacak. Mehmet Ali Nuroğlu ve Özge Özberk’in Çemberimde Gül Oya‘daki oyunculuklarına hayran kalmıştım. Dizinin tanıtımlarını görünce internette araştırdım. Kırık Kanatlar‘da daha da güçlü bir kadro var. Umarım çok başarılı olurlar, bizde izleme imkânı bulabiliriz.

 5. Çemberimde Gül Oya‘da, Seher Vakti‘de benim çok beğenerek izlediğim nadir dizilerdendi. Kırık Kanatlar‘daki oyuncu kadrosunu duyduğumda bu dizinin de başarılı olacağını düşündüm. Vee sonuç: hayal kırıklığına uğramadığım için çok mutluyum. Umarım herkes benim gibi düşünür de bu muhteşem diziyi ekranlarda görmeye devam ederiz…

 6. Gerçekten güzel bir dizi, severek izliyorum. Beklediğimden daha güzel olmuş. Seyrederken kendimi kaptırıyorum ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. İnşallah devamıda ilk bölümü gibi güzel olur; ikinci bölümü sabırsızlıkla bekliyorum…

 7. Bu öykünün konusu hangi romandan alındı? Ben bu çok güzel öyküyü biliyorum ama nereden bildiğimi hatırlayamıyorum. Lütfen bilen biri romanın adını bildirsin. Eğer böyle devam ederse yaşadığımız bu olağanüstü günlerde ulusalcı bilincimizin bileylenmesine katkı sağlayacağını umuyorum. Teşekkür ederim.

 8. Müthiş bir dizi; ben çok sevdim. Dilerim hakettiği yeri bulur ve uzun süre devam eder. Ahmet çok erken öldü ama neyse kalan sağlar bizimdir…
  Perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum, herkese sevgiler…

 9. Ben böyle bir dizi izlemedim, kesinlikle muhteşem. Umarım uzun süre ekranda görürüz, kadro harika ve tüm sahneleri çok gerçekçi.

 10. Muhteşem bir dizi. Ben, Çemberimde Gül Oya‘yı ve Seher Vakti‘ni çok seviyordum ama ikiside kısa sürdü bence. Lütfen bu dizide kısa sürmesin. Ben bu dizide, yapımda emeği geçen herkesi tebrik ederim.
  Cansel Elçin, lütfen Fransa’ya geri dönme; muhteşem bir oyuncusun ve seni burada izlemek istiyoruz. Acayip fanatiğin oldum.

 11. Mükemmel bir dizi, her bölümünü iple çekiyorum. Zaten Cansel Elçin’e hayranım, çok şekerrr ve böyle bir dizide oynaması da güzel. Özge Özberk ve Mehmet Ali’yi Çemberimde Gül Oya‘dan tanıyorum zaten. Mükemmel kadro, mükemmel film. Cansel Elçin’i çok seviyorummm…

 12. Çok güzeeel!!! O kadar çok saçma dizi var ki, bu dizinin gösterilmesi gerçekten çok iyi oldu. Ayrıca oyuncular ve senaryo çok güzel.

 13. Olağanüstü bir yapıt. Türkiye’nin kanayan yarasına merhem niteliğinde. Son zamanların en iyi hikâyesi. İçinde ne ararsan bulabileceğin bir masal. Aşk ve mücadelenin yek vücud olduğu, ağlatırken güldüren, hem de karakterlerine insanı aşık eden bir dünya. Bir itiraf: Ben sanırım Yüzbaşı Cemâl’e aşık oldum! İnsan bazen bakar da Hani der ya keşke, bende diye… Ya izlerken Nazlı’nın yerinde olmayı istiyorum bazen… Neyse daha fazla saçmalamadan bitireyim, kısaca nefessiz izlediğim tek dizi….

 14. Şaşırmadım desem yalan olur… Biz Kurtuluş Savaşı’nı bir yokluk, yoksulluk trajedisi içinde geçen örnek bir destan olarak biliyorduk… Ki, pek çok mazlum ulusa rehberlik etmiştir… Lepiska saçlı, neredeyse kuaförden yeni çıkmış, şık, alımlı çiftlik kızları‘nı görünce, sanki o anlamlı mücadelenin üstüne başka bir örtü çekiliyormuş hissine kapıldım… Tamam iki yakanın insanları sonsuza dek düşman kalacak diye bir şey yok… Fakat ben yine de Yabancı Damat‘tan tutun, Kırık Kanatlar‘a dek bir dolu TV programında verilmek istenen mesajı biraz kuşkuyla karşılıyorum… Acaba konunun senaristinin Giritlioğlu olmasıyla bir ilgisi var mı, diye düşünmeden edemiyorum…

 15. Ben bu dizinin hastasıyım, hele Cansel Elçin‘in bir numaralı fanatiğiyim. Çok başarılı, yakışıklı, karizmatik… Umarım onu daha çoooook yapımda görürüz…

 16. Dizi gerçekten çok başarılı ve oyuncularıda tabi. Özellikle Cansel Elçin‘e hayranım. Dizinin 13 bölümde biteceği konuşuluyor, umarım doğru değildir. Böyle kaliteli yapımlara ender rastlanıyor zaten. Devam etmesini isteriz. Reyting savaşlarına kurban etmeyelim bu diziyi. Yetkililer duysun lütfen sesimizi.

 17. Öncelikle böyle bir dizi çekildigi için herkese teşekkür ederim.
  Ben Almanya’da yaşayan gurbetçilerimizden biriyim. Özellikle vatanından ayrı yaşayanlar için bu dizi dahada büyük bir önem taşıyor. Dizi ekibi ve oyuncular çok başarılı, özelikle Yüzbaşı Cemal rolündeki Cansel Elçin’e çok büyük bir hayranlık duyuyorum. Umarım kısa süren bir dizi olmaz. Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşları adına yazıyorum bu yorumu. Lütfen uzun soluklu bir dizi olsun, çünkü böyle yapımlar yok denilecek kadar az.

 18. Müthiş güzel bir dizi. Türkiye’nin yeni starı Cansel Elçin diyorum. Çok başarılı. Ayrıca tüm oyuncuları kutluyorum. Çok harika bir iş çıkarmışlar. Dizinin konusu da çok güzel. Ancak şu gerçeği unutmamak gerek ki bu oyuncular bu dizide oynamasa idi bu derece ses getirmezdi. Lütfen böyle kalite oyunculara sahip çıkalım ve her fırsatta desteğimizi gösterelim. Artık balon star görmekten bıktık. Haksız mıyım?

 19. Tek kelime ile süper bir dizi, bunun gibi diziler ve kaliteli oyuncular keşke daha fazla olsa. Cansel Elçin başta olmak üzere Özge Özberk, Mehmet Ali Nuroğlu, Begüm Birgören ve Türkü Hazer’i çok beğeniyorum.

 20. Mükemmel ötesi bir dizi çooooooooooooooooooooooooooook beğendim karakterleri. Hele hele onlar, mükemmel. Özellikle o, Özge Özberk ve şu an heyecandan unuttum Yüzbaşı Cemal var ya, Nevzat, Zeynep, delikanlı olan Ayşe haaaaariiikaaa. çok beğeniyorum. Oyuncular kaliteli. Ben tekrar geleceğim, hoşçakalın. Buket. Hepinizi seviyorum.

 21. Bu dizi yayınlanmadan önce Gümüş benim 1. dizimdi ama bu diziyi reklâmlarda gördüm, Güzel değilmiş dedim fakat bir kere izledim, mükemmel, olağanüstü, müthiş. Birinci dizim bu oldu. Herkesin kulağını kuruttum izlesinler diye yani. Hele Cansel Elçin. Seni çook seviyorum. Tabi diğer 5 oyuncuya da bayılıyorum. Müthiş bir dizi, kadro da süper. Bu kadarını beklemiyodum doğrusu. İlk reklâmlarını izlediğimde kötü dediğim için kendimden utanıyorum. İnşallah uzun bir dizi olur. Ben buna inanıyorum, aslında tüm Türklerin bunu izlemesi lâzım ki buralara nasıl geldiklerini anlasınlar. Sizi çoook seviyorum.

 22. Bence bu dizi harika ve bitmemeli. Ben Berk Hakman’ın en büyük hayranıyım. Bence onun olduğu bütün diziler muhteşem olur. Seher Vakti‘ni de izlemiştim, o da müthişti. BERK HAKMAN, SENİ ÇOK SEViYORUMMMMM.

 23. Bugüne kadar seyrettiğim en güzel dizilerden biri. Herşey çok harika olmuş. Karakterler, oyuncularla çok güzel örtüşmüş. Manken, türkücü ve abuk sabuk mafya bozması dizilerden artık bıktık, yeter dedik. Bu dizi taze kan gibi geldi. İnşallah devam eder. Çünkü çok emek harcanmış. Oyuncuların çoğu tiyatro kökenli. Lütfen oyunculara ve verilen emeğe biraz saygı. Diziye emeği geçenlerin hepsine sonsuz saygı ve sevgilerimle!

 24. Selâm. İnanılmaz kaliteli bir dizi, gerçekten tebrikler. Oyuncuların performansları çok iyi. Zaten hepsi kaliteli yapımlarda rol almış insanlar. Böyle güzel bir dizi yaptıkları için Avşar Film’e ve Kanal D’ye çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim…
  O dönemleri bize çok güzel anlatıyor dizi. Gerçekten o dönemde yaşamak isterdim. Büyük bir aşkla pekiştirilen bir senaryo. Harikaaaa, daha ne denilebilir ki? 🙂

 25. Dizi çok başarılı, tebrikler. İzlemeye tam gaz devam. Cansu Elçin sana hastayım.

 26. Kırık Kanatlar‘ı büyük bir heyecan ile izliyorum. Umuyorum ki dizinin devamı gelir. Sanki bu aralar bölümler biraz daha kısa ve biraz eksik gibi geliyor. Kısa gelmesinin sebebi benim tadına varamamam belkide. Oyuncuları başarılı ve yerinde seçimler olarak görüyorum: Nevzat’ın sempatikliği ve Muhtarı azarlayışı. Cemal’in çizdiği ulaşılmaz cool insan imajı. Ayşe’nin Cemal ile Nazlı yakınlaşmasından hoşnutsuzluğunu dolaylı da olsa Nazlı’ya açık etmesinden sonraki kıvırışları. Tabi tüm bunlara rağmen, hayata karşı dimdik duruşunu takdir etmemek elde değil. Ayşe’nin o saflığı ve sert bakışları. Her ne kadar bana göre değilse de Nazlı’nın hanım hanımcık tavırları. Yunus’un azmi ve çalışma şevki. Sadece Hristo konusunu anlayabilmiş değilim açıkçası. Ayrıca jenerik müziği de çok etkileyici. İnsanın orada olup, kendini cepheye atası geliyor. Bir de Yunus’un yıllardır cephede olmasını, karakteristik özellikleri bakımından hafif kambur durmasını anlıyorum. Fakat Cemal biraz daha kambur durursa karizması o pısırık duruş ardında sönebilir, haberi olsun 🙂 İyi çalışmalar.

 27. Ben Cansel Elçin’e aşığım, yemin ederim ki hayatımın erkeği. Özge Özberk de süper biri. Tüm set harika, hepinizi çok seviyorum ama neden haftada 3 ya da 2 kez oynamıyor bu film. TV’de hep işe yaramaz diziler var; bence yönetmenler sizi örnek almalı. Sizleri, özellikle Cansel Elçin’i çooooooook aşırı seviyorum. 🙂 😀

 28. Selâm. İzlediğim en iyi yapımlardan biri. Duyduğum doğru ise dizi 13. bölümde bitecekmiş. Bana bu dizinin hayranları kızacak ama 13. bölümde biterse sevinirim, çünkü diğer diziler gibi saçmalamasını istemiyorum. Diziye yakışacak bir sonla bitmesini istiyorum. Böylece diziyi sonuna kadar izlediğim için pişman olmayacağım. Bu arada herkes gibi bende Cansel Elçin’e hayranım. Çok büyük bir karizması var. Zaten beni bir insanın yakışıklılığından çok karizması etkiliyor. Tabi Cansel Elçin’in yakışıklı olduğunu da kabûl etmek lâzım. Bu arada Cansel Elçin’in e-mail’ini bilen varsa bu siteye yazabilir mi?

 29. Lütfen diziyi yayından kaldırmasınlar. Kalite arayan izleyiciye bu kadar da haksızlık yapmaya hakları yok.

 30. Çok güzel bir dizi. Lütfen yayından kalkmasın. Bu dizinin sürekliliğini istiyorum. Ekran artık saçma sapan dizilerle dolu. Böyle kaliteli bir yapımın ekrana gelmesi çok sevindirici. Bütün oyuncular çok başarılı, hepsini tebrik ederim.

 31. Arkadaşlar, 33 yaşındayım, hayatım boyunca izlediğim ve de çok etkilendiğim başka bir dizi olmadı. Bütün ekip süpersiniz. Her sene yazın Ayvalık’a gidiyorum. Bu yaz güzel ekibinizi göremeyeceğime çok üzülüyorum. Ama çekim yapılan çiftliği muhakkak gideceğim. Yalnız Kanal D’ye söylemek istiyorum: Dizimize çok ilgisiz davranıyorsunuz, nedeni nedir acaba? Sakın kaldırmayı düşünmeyin. Biz dizi hayranlarına çok ayıp edersiniz. Sizlere de pek güven olmaz ama… 🙂 Lütfen dizinin tekrarlarını yayınlar mısınız.

 32. Dizi son dönemlerin en kaliteli yapımı benim için. Oyuncular, yönetmen, kısacası hepsi mükemmel iş çıkarmışlar. Uzun süre devam etmesini diliyorum. Saygılar.

 33. Cansel Elçin mükemmel bir tip. Bayılıyorum onun karakterine. Seni seviyorum Cansel.

 34. Bir gün görmek istiyorum seni CANSEL ELÇİN. Belki de bu imkânsız, sen hayalsin benim için… Hep hayal olarak da kalacaksın kalbimin bir köşesinde. Hayatın boyunca sana başarılar dilerim…

 35. Dizi çook güzel, lütfen bu dizi bitmesin. Karakterler süper, özellikle Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özberk, hepsi rollerinin hakkını veriyor ama Kanal D lütfen dizinin bitmesine izin vermesin, lütfennnnn. 🙂 Piyasada bir çok saçma sapan dizi varken milli mücadelemizi anlatan diziye neden sponsor kıtlığı yaşanıyor?

 36. Bu dizi süper bir dizi. Ekranda birçok kalitesiz dizi varken böyle güzel bir dizinin bitmesi diğer saçma dizilerin değerinin artmasına neden olur. Lütfen dizinin devamı için Kanal D elinden geleni yapsın. 🙂 Özge Özberk sana bayılıyorum. 🙂 Harikasınnn. 🙂

 37. Ben 12 yaşındayım, bu filmin kalkmasını istemiyorum çünkü filmdeki oyuncular ve filmin konusu mükemmel ayrıca Nazlı ve Nevzat’a bayılıyorum. Lütfen evlenin, ellerinizden öperim canım ablam ve abim. Öptüm.

 38. Ben bu diziyi daha hiç izleyemedim ama izlemeyi çok istiyorum. İnanıyorum ki tarihimizi çoooook iyi anlatıyor. Kanal D’ye sesleniyorum: İsterseniz filmin masraflarını gayet iyi karşılayabilirsiniz. Necati Şaşmaz bölüm başına 75 bin dolar alırken bu reva mı? Adama helâl, Necati sen de beni duy! Kırık Kanatlar‘ı artık izlemek istiyorum bu uyduyla ilgilensinler. 🙂

 39. Herkese merhaba. Ben tam bir Kırık Kanatlar ve Berk Hakman hayranıyım. Kanal D sizden bir ricam var. Lütfen diziyi daha erken bir saate alın. Belki hemen okuyup geçeceksiniz ama böyle güzel bir diziyi daha rahat seyredebilmemiz için erkene alın lütfeeeeeennn! Berk Hakman seni çooooooooooooookkkkkk seviyorum.

 40. Ne olur Kırık Kanatlar‘ın özetini yayınlayın; yalvarırım. Bazen izleyemiyorum; pazar günleri yayınlanmasını rica ediyorum.

 41. Ben sizden vazgeçemiyeceğim herhalde. sadibey.com’dan aldığım tüm fotoğraflar elimde. Sizler unutulamazsınızzzzzzz, sizleri ölene kadar unutmayacağım.

 42. Berk Hakman’a da Türkü Hazer’e de bayılıyorum. Bence ikisi çok yakışıyorlar. Ayrıca dizinin 13. bölümde biteceğini duydum. Lütfen bitmesin. Hem 13 uğursuz sayıdır. Biraz daha devam etsin nooooooluuuuuuuuuuuuuurr.

 43. Süper bir kadro ile süper bir dizi film. Tiyotronun en başarı gençlerini bir araya toplamışlar. Özellikle Özge Özberk’in çalışmalarını yakından takip ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

 44. Dizinin yayından kaldırılacağını duydum ve çok üzüldüm. Reyting kurbanı değerli bir dizi… Tarihimizi yansıtan böyle bir dizinin yerine hangi zengin erkek fakir kız dizisini ikâme edecekler merak ediyorum. Umarım dizinin takipçileri olarak birşeyler yapabiliriz.

 45. Haber ve tartışma programları dışında televizyon izlemeyen biriyim. Bir şekilde konusunu öğrendiğimde bu diziye bakmalıyım diye düşündüm ve pişman olmadım. Oyuncuları ve ekibi başarılı buluyorum ama herşeyden önce konusuna saygı duyuyorum. Şehitlerimize, atamıza ve vatanımıza dair güzel anlamlar taşıyan yapımları ekranda daha çok görmek isterim. Kırık Kanatlar‘a ve tüm ekibine sevgi ve saygılar… İnşallah yolunuz açık olur!

 46. Kırık Kanatlar gibi bir diziye ihtiyacımız vardı. Çok kaliteli bir dizi, tabi ufak tefek hatalar yok değil, ancak bazıları bunları çok abartıyor. Belki klâsik olacak ama lütfen emeğe saygı, ayrıca oyuncular, kostümler, mekân da süper, senaryoya lâf edenlere diyecek bir sözüm yok. Can (sel) Elçin gerçekten başarılı bir oyuncu. Kırık Kanatlar bitecek diyorlar, reytingler düşük diye. Kendi tarihimizi, geçmişimizi anlatan bir diziyi Aşk Oyunu, Hırsız Polis gibi dizilere tercih ediyorlar, gerçekten inanamıyorummm…

 47. Çemberimde Gül Oya‘dan sonra hiç bir diziye takılamadım. Kırık Kanatlar sayesinde yine kaliteli, Türk ruhunu yansıtan, insana insan olduğunu hissettiren bir diziyi izlemek insanı mutlu ediyor. Hele de Mehmet Ali Nuroğlu, ve Özge Özberk gibi, insanın içini ısıtan oyuncuları haftada bir de olsa görmek, televizyonun o sahte dünyasında gerçek bir perde açan bu oyuncuları izlemek büyük bir ayrıcalık…
  Kırık Kanatlar dizisinin yapımcılarını, oyuncularını, çaycısını, 🙂 hepsini kutluyorum. Çünkü inanıyorumki bu denli kaliteli bir eser ancak iyi bir ekip çalısmasıyla ortaya çıkar!…

 48. Cansel Elçin’i çoook ama çok seviyorum. Dizinin son bölümü çok acıklıydı, söylemesi ayıp ağladım, çünkü Nevzat’ı görevden çekmeleri haksızlık. Muhtara da çok sinirleniyorum. Bu arada unutmadan söyleyeyim, bende Ayşe’nin yerinde olsaydım Nevzat’a değilde Yüzbaşı Cemal’e aşık olurdum. Dur bakalım bu filmin sonunu çoook merak ediyorum… Aranızda Cansel Elçin’in resmi olan varsa bana göndermelerini rica ederim. Bana bu adresten ulaşabilirsiniz: psiko_bg@hotmail.com

 49. Selâm. Şimdiye kadar seyrettiğim en güzel yapımlardan biri bence. Konu çok güzel, etkileyici, oyuncular harika. İnşallah diziyi hemen bitirmezlerde her hafta bizleri gururlandıran bu harika diziyi seyrederiz. Bence günümüzde memleketimizin şu durumu karşısında böyle manevi duygulara yer veren yapımlara televizyonlarda ihtiyaç var. Birde konuyla alâkası yok belki ama diğer dizilerde ilgimi çeken bir konu, ne kadar çok içki muhabbeti var. Türkiyede bu kadar içki içiliyormu acaba? Kadını, kızı, çocuğu herkes dizilerde içki aleminde. Meyhanede dinleniliyor, eğleniliyor. Dallas dizisini geçtik. Neyse konuyu değiştirmeyeyim, Kırık Kanatlar dizisini yapanların ellerine sağlık.

 50. Bende Kırık Kanatlar dizisini çok beğeniyorum. Özge Özberk ve Mehmet Ali Nuroğlu’nu Çemberimde Gül Oya‘dan biliyorum ve çok beğeniyorum. Cansel Elçin’e gelince gerçekten muhteşem biri. Ne diyeceğimi bilmiyorum, zaten herkes beğeniyor onu. Türkiye’de kalmasını çok isterim. Başarılarının devamın diliyorum.

 51. Ben bu diziye bayılıyorum. 🙂 Oyuncular süper, senaryo süper, daha ne diyeyim. Arkadaşlar dizide duygusal anlarda çalan bir şarkı var, o şarkı beni çok etkiliyor, ağlanmayacak yerlerde bile ağlıyorum o şarkı yüzünden. 😛 Acaba o şarkıyı nereden bulabilirim, lütfen yardımcı olun.

 52. Çok süper bir dizi. Özellikle oyuncular, özellikle Mehmet Ali Nuroğlu harikanın da ötesinde. Tabi bu benim düşüncem. Diziye lâf yok, hepsi süper.

 53. Yazacaklarımı okuyup okumayacağınızı bilmiyorum ama umarım yazdıklarımı okuma fırsatınız olur. Mehmet Ali Nuroğlu senin için belki de birçok yorum yapıldı, çok söz söylendi ama ben de bişeyler söylemek istiyorum. Herşeyden önce Çağan Irmak’a sonsuz teşekkürler. Çemberimde Gül Oya gibi enfes bir diziyle seni tanıma fırsatını bulduk. En hassas yaralarımıza öyle bir dokunduki… Mehmet gerçek oldu benim için. Sanki yıllaaaar öncesinde daha dünyada bile değilken kahramanımı bulmuştum. Senin için nasıl bir teknik değerlendirme yapılır bilmiyorum ama benim gördüğüm tek bir gerçek var. O da hissedilebilen bir çift göz. Belki de seni bu kadar ulaşılmaz kılan gözlerindir. Hissettiğin, hemde güzel şeyler hissettiğin öyle güzel anlaşılıyor ki onlardan… İyiki tiyatroyu seçtin, iyiki bu çirkin, ağzına kadar pisliğe batmış ortamda bize gerçek güzellikleri farkettirdin. Tiyatronun ne demek olduğunu, yaptığı işi sevmenin ne demek olduğunu bize ifade ettin, belki de farkında olmadan. Çok özel, çok farklı bir adamsın. Seni hep güzel projelerde görelim. Bize güzellikler sunmaya devam et. Emeğinize sağlık… the-tomb-of-hopes@hotmail.com

 54. Cansel Elçin muhteşem bir oyuncu. Nazlı’yla çok yakışıyor, bir de herşeye evet diyen tavrı olmasa. Saygılar.

 55. Size söylemek istediğim tek şey: Harikasınız. Ayrıca söylemeden geçemiyeceğim, Cansel Elçin’e aşığım ben. Onunla tanışmayı çok isterdim. 🙂 Hepiniz harikasınız. 🙂

 56. Merhaba. Ben size tek bir şey söyleyeceğim. Tüm kadro tek kelime ile harika. Hele hele o Nevzat ve Cemal yok mu. Resmen o adama bitiyorum. Merve adında bir arkadaşım var, o da benim gibi hastası Kırık Kanatlar‘ın. Ben bu dizinin bitmesini istemiyorum. Siz tarihimizi ne güzel anlatıyorsunuz. Kısa sürmemeli. Ben yine gelicem. Sizleri çoook seviyorum. Her dakika sizlerle geçiyor. Elimde 15 tane resminiz var, daha da olacak. Selamlar.

 57. Dizinizi severek ailece izliyoruz ve çok güzel buluyoruz. 12. bölümden sonra diziyi kaldırmayı düşünüyormuşsunuz. Lütfen böyle bir şey yapmayın. Dizinizn bir çok hayranı var. Arkadaşlarla Çarşamba günlerini iple çekiyoruz. Dizinin başarısının devamını diliyoruz. 🙂 🙂

 58. Lütfen dizi bitmesin. Bizim elimizden gelen birşey varsa seve seve yaparız. Ben anlayamıyorum, nasıl oluyorda bu kadar izleyeni olan ve bu kadar kaliteli bir dizinin yayından kaldırılması gibi saçma bir tartışma var. Umarım buraya gönderdiğimiz mailler yetkililer tarafından dikkate alınıyordur. Tam artık saçma dizilerden kurtuldu televizyon derken şu olaya bakın. 🙁

 59. Hepiniz harikasınız, sizler bir numarasınızzz. Hepinizi çok seviyorum Kırık Kanatlar ekibiii…

 60. Kırık Kanatlar dizisini dört gözle bekleyen bir izleyici olarak bu dizinin biteceği yönündeki haberleri duymak beni gerçekten çok üzüyor. Biz bu durum karşısında elele verip dizimizin devam etmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Kırık Kanatlar hayranlari olarak tek yürek, tek bilek ve tek nefes olduk gücümüzü herkes görecek.

 61. Bence Kırık Kanatlar harika bir dizi, özellikle de Cemal, ona hastayım. En sevdiğim oyuncular biraraya gelmiş ve harika bir kadro olmuş. Tüm oyuncuları seviyorum, seni çoooooooooook seviyorum Cansel Elçin.

 62. Merhaba! Öncelikle böyle harika bir dizi için bütün ekibi kutluyorum. Konusu ve oyuncularıyla bütünleşmiş, MUHTEŞEM bir yapım. Ama yayından kaldırılacağını duydum ve gerçekten çok üzüldüm. Noooluur kaldırılmasın, yazık olur. Her zaman böyle güzel diziler çekilmiyor. Çekilenler de (Çemberimde Gül Oya, gibi) çabuk bitiyor. Kırık Kanatlar, devam etmeli…

 63. Harika bir dizi. Hiç bitmesini istemiyorum. Cansel Elçin’i ve Mehmet Ali Nuroğlu’yu çok seviyorum, çok tatlılar. Onlarla ve dizi ekibiyle tanışmayı herşeyden çok isterim. Umarım bir gün tanışabilirim. O dizide de oynamayı çoook isterdim.

 64. Harika bir dizi, hem tarihimizi hemde Türk ulusunun birliğini (muhtarın yaptıkları dışında) anlatıyor. Lütfen bitmesin. Hayatımda izlediğim en güzel dizi bu ama tanıtımları olmuyor. Eğer bu dizi kaldırılırsa Kanal D’yi bir daha izlemem. Ben bunun gibi bir dizi görmedim. Muhteşem desem az kalır, söyleyecek söz yok, yani özellikle de Cansel Elçin’i çok beğeniyorum. Uzun zaman devam etsin, asla bitmesin lütfen!

 65. Merhaba, öncelikle çok harika bir dizi, bütün ekibi kutluyorum. Özellikle Cansel Elçin’i çok beğeniyorum ve seviyorum. Umarım uzun zaman devam eder. 🙂

 66. Merhabalar. Kırık Kanatlar oyuncularıyla ve konusuyla bizleri etkileyen harika bir dizi, önümüzdeki sezonda da devam etmesi gereken bir yapım. Şükrü Avşar’ın Milliyet Gazetesi ekinde dizimizin devamı konusundaki duyarlı açıklamaları bizleri çok sevindirdi. Kırık Kanatlar‘ın bu haftaki reytinglerde AB grubunda 1. olması geç de olsa hak ettiği değeri bulmaya başladığını bizlere gösterdi. Kırık Kanatlar‘ın etkileyen dizi müziğine biran önce söz yazılıp ve klip çekilmesi için haftalardır resmi web sitesi http://www.kirikkanatlar.net/, Şükrü Avşar’a toplu mailler gönderiyoruz. Bu isteğimizin biran önce dikkate alınmasını umut ediyoruz… Sevgiyle kalın.

 67. Dizinin kaldırılacağı hakkında bir söylenti duymuştum. Duyunca çok kötü konuşmuştum, diziyi yayından kaldıracaklar hakkında 🙂 ama çok şükür devam edecekmiş. Benim –Çemberimde Gül Oya‘dan sonra- hayatım boyunca izlediğim en güzel dizi. Kadrosu, oyunculuk, kısacası her şey mükemmel. Yapımcılara ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 68. Gerçekten çok başarılı bir dizi, her hafta izliyoruz. Diğer dizilere benzemiyor. Bence Türkiye’de yapılmış en güzel dizilerden birisi. Diziler demişken, pek fazla güzel dizide yok açıkçası. Oyuncular gerçekten hakkını veriyorlar dizinin; devam etmesini isteyenlerenim. Dizi sanatçılarına ve yapımcılarına büyük başarılar.

 69. Gerçekten muhteşem bir yapıt; tek kusuru çok geç başlıyor. Özge Özberk ve Cansel Elçin’e bayılıyorum.

 70. Arkadaşlar, Kırık Kanatlar izleyicileri, hadi durmayalım Kırık Kanatlar‘a oy atalım. Dizimizi birinci yapalım ve lütfen Berk Hakman diziye geri dönsün.

 71. Selâmlar, biz Kocaeli’nden Tuğba ile Büşra. Tek kelimeyle Cansel’in hayranıyız fakat iki şey morâlimizi bozuyor. 1) Yayın saatinin çok geç olması. Biz öğrenciyiz, malûm erken yatmak lâzım. 2) Nazlı ile Cemal’in birlikte olmasını istiyoruz, tabiki dizide, normâl hayatta asla. Gerçekten Nazlı ile Cemal birlikte olmayınca dizinin zevki kalmıyor. Umarız Nevzat da Ayşe’sine kavuşur. Zeynep de Yunus’una. Seni seviyoruzzz Cemaaal.

 72. Son zamanlarda izlediğim en muhteşem dizi Kırık Kanatlar. Milli mücadelemizin anlatıldığı güzel yapıtlardan birisi. Keşke bu tür dizilerin sayısı bu kadar az olmasaydı. Milli değerlerimizin unutulmaya başlandığı şu dönemlerde bence bu tür dizilere ağırlık verilmeli diye düşünüyorum. Oyuncu kadrosuna zaten söylenecek bir söz yok, hepside son derece başarılı. Geç saatte yayınlanmasına rağmen bence Çarşamba gecelerinin vazgeçilmezlerinden. Tüm ekibe böyle bir dizi ile bizleri buluşturdukları için teşekkür ederim.

 73. Yaşımı söylesem dalga geçilir, 13 yaşındayım. Cemal’e tutuldum resmen ama sesine hasta olduğum bir gerçek. Offf Cansel+abi, offff. Cemal üzüldümü bende üzülüyorum, o sevindimi bende onunla seviniyorum. Onun yaşadıklarını anlayabiliyorum. Seni çok seviyorum, izlememin nedeni bu. Çemberimde Gül Oya‘da izlediğim Mehmet Ali’yi unuttum gitti. Şimdi tek isteğim, Cemal dizide bile olsa Nazlı ile birleşsin. Ayşe’yi sevmiyorum.

 74. Bence süper bir dizi. Tarihimizi anlatıyor ve oyuncuları da çok başarılı. Hele Cansel Elçin’im, O bir başka. Karizmatik, yakışıklı ve süper bir oyuncu. Onu başka projelerde de görmek isterim. Sesimi duysun, onu çok seviyorum. Onunla çok tanışmak istiyorum. Hiç olmazsa bir cevap yaz Cansel, lütfeeen!

 75. Kırık Kanatlar oyucusu Cansel Elçin seni çok seviyorum ve sana aşığım. Çoook tatlısın, bunu bütün dünya duysun istiyorum. Seni çook seviyorum, çok başarılısın, mükemmelsin. Senin yüzünden Çarşamba akşamları bana uyku haram, seni bekliyorum. Diziden sonrada seninle ilgili hayal kurup seni düşünüyorum; bir de bakıyorum sabah olmuş. Seni çok seviyorum hep böyle kal lütfen! Cansel lütfen bana bir cevap yaz, çok sevinirim ama dur, yok yazma, o zamanda kalpten gidebilirim ama olsun, senin için değer. Canımın içisin sen, çok seviyorum. Kelimeler yetmiyor seni anlatmaya. Cansel Elçin, seni çoooook seviyoruuuuum. Kırık Kanatlar dizisi senaristine sesleniyorum. Ne olur Nazlı’nın Cemal’i üzmesine izin vermeyin. Onu üzgün görünce bende çok üzülüyorum ama onu mutlu görünce bende havalara uçuyorum. Ne olur Can’ımı üzmeyin.

 76. Şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi. Kadro çok iyi. Karakterler yerine oturmuş. Eski yıllar çok iyi canlandırılıyor. Herkesi tebrik ediyorum.

 77. Mehmet inanılmaz karizmatik bir oyuncu. Bence filmlerde ya da dizilerde kalmalı. Medyada ilk kez Salı günü okudum; kız arkadaşı ile beraber görüntülenmiş. Bence bunu tekrarlamasın, hiç değilse doğru düzgün kızlarla çıksın. Yanında sırıtmasın, taşısın. Seni kara kuru kızlarla bir daha görmeyeyim. Öptüm kara böcükümmm.

 78. Bence süper, kaliteli bir dizi. Oyuncu kadrosu harika. Ben de Seher Vakti‘ni seyredenlerdim, devam etmedi ama oradaki oynucuları burada görmek çok güzel. Umarım aynı kalitede uzun süre bizimle birlikte olur.

 79. Öncelikle diziyi sırf Cansel Elçin için izliyordum. Gerçi o kadar abartılacak bir durum yok O’nda ama dizide muhteşem rol yapıyor ve bakışları çok ilgi çekici. Acaba gerçekte de öyle mi? Dizinin diğer bölümlerinde de başarılı olmanızı dilerim. Tüm oyunculara bol şans dilerim. Eğer ki okuyorsanız yazdıklarımızı, Cansel Elçin sana sesleniyorum. Bana olmasa bile “sana hayranım” diyen kişilere cevap yazacak kadarda vaktiniz olur herhalde. Yalnız değilsiniz Cansel Elçin, dualarımız sizinle. Sizin gibi biri asla yalnız kalmaz. İnşallah dizinin devamında da muhteşem denilecek kadar başarılı olursunuz. Unutmayın ki biz e-mail adresimizi boşa yazmıyoruz, hani belki bir ümit sizlerden cevap gelirse. Saygılarımla. Rabia.

 80. Kırık Kanatlar dizisi süper. Cansel Elçin muhteşem oyuncu ve çok karizmatik. Çarşamba akşamları beni ekrana kilitleyen tek dizi.

 81. Başardıkkk… Dizi artık devam edecek. Ancak söylemeden geçemiyeceğim arkadaşlar. Bu adamlar günümüz dizilerine nazaran çok riskli bir işe girişmiş. Bir çoğu bu işin eğitimini almış. Zaman, emek harcanmış. Magazin değil sanat konuşmuş. Sizce, biz “yok sen çok yakışıklısın, yok sen çok güzelsin” diyerek sevdiğimizi, beğendiğimizi iddia ettiğimiz insanları küçültmüyor muyuz? Yaptıkları işlere hakaret gibi olmuyor mu? Tamam, kabûl ediyorum, magazinde görünce, ki ben de geçenlerde Mehmet Ali’yi gördüm. Hayal kırıklığına uğruyoruz ama O da eğer bizi kaale alıp, zamanını ayırıp bizi, bu yazılanları okuyorsa tekrarlamayacağını umut ediyoruz. En azından onu taşıyabilecek insanlarla, daha iyi insanlarla görmeyi isteriz. Çünkü ben yakınen kızı tanıyanı tanıyorum. Resmen kullanıyor arkadaşlar.

 82. Ben Cansel Elçin’in hayranıyım. Bana eğer onun resimlerini yollarsanız sevinirim. Bence bu diziyi herkes izlemeli, muhteşem bir dizi. Bu dizi sadece güzel değil muhteşeminde ötesinde birşey. Aslında dizideki oyuncular daha daha dahada güzel, özellikle Cansel Elçin. Bu diziyi izleyin lütfen. Eğer bu diziyi izlerseniz reyting rekorları kırar, unutmayın. CANSEL ELÇİN SENİ SEVİYORUMMM.

 83. Merhaba, ben Duygu. Ben dahil tüm arkadaşlarım Kırık Kanatlar dizisine bayılıyoruz. Hristo, yani Berk Hakman hiç gelmeyecek mi, geri dönmeyecek mi acaba? Bu mesajı arkadaşlarım Ecem, Deniz, Selin ve Merve’yle yazıyoruz. Berk Hakman’ı çoookkk seviyoruz. L_ü_t_f_e_n diziden ayrılıp ayrılmadığını bildirin, meraktan çatlayacağız. Selâmlar.

 84. Selam, ben Esra. Ben Cansel’in çok büyük hayranıyım. Aşığım ona. Ayrıca rolünü de çok iyi yapıyor. Özge’yle de çok yakışıyorlar ama keşke Nazlı rolünü Begüm Birgören oynasaydı. O daha çok yakışırdı; çünkü çok güzel bir kız. Herkese iyi günler.

 85. Ben bu diziyi hayranlıkla izliyorum, çok beğeniyorum. Oyuncular çok güzel ama dizinin ilk bölümlerinde oynayan Ilgaz Giritlioğlu’nun fotoğraflarını bulamıyorum, bilen varsa adresini yazabilir mi?

 86. Bu dizi çok mükemmel. Bunu nasıl sevdiğimi anlatamam ama Ayşe’ye çok acıdım. Niye, çünkü dağa kaçırdılar. Ne işi var bir kızın dağda tek başına.

 87. Herkes Cemal’i sevmiş. Tamam O’da yakışıklı ama bence Nevzat daha yakışıklı. Tabi ben bir erkeğim, kızlar açısından yakışıklı dedim. En sevdiğim kız karakter Ayşe. Ayşe gibi güçlü ve dayanıklı bir kız isterim ben kendime. İnatçı, direnişli hem de güçlü. Bende sana hastayım Ayşe. Seninle tanışmak isterdim ama sizin gibi meşgûl kişiler benimle neden ilgilensin. 🙁 Hepinize saygılar.

 88. Kırık Kanatlar şu andaki diziler içerisinde farklı bir konuya sahip olan tek dizi. Eksikleri, mantık hataları var ama nedenini tahmin ediyorum. Her şeyden önce her hafta bir dizi değil sinema filmi izliyoruz. Altı günde sinema filmi çekilebilir mi? Hem de dönem filmi. Bu yüzden olumsuz eleştiri haksızlık olur. Çekimler ve oyuncu kadrosu oldukça iyi. Bazen performans düşüklükleri olsa da. 21. bölümde bitemeyecek kadar geniş bir konuya sahip. Senarist sorunu üstüne tuz biber. Kanalda kaldırmaya çalışınca zorunlu olarak konular hızlı geçiliyor, vs, vs. Birçok şey sıralayabiliriz ama şu anda yayınlanan diziler içinde iyi proje olduğu bir gerçek. Tüm kadroyu tebrik ediyorum.

 89. Kızlar, ben diziyi Mehmet Ali Nuroğlu için izliyorum, arkadaş Cemal’i seviyor, kısacası ne olur bulan söylesin.

 90. Arkadaşlar bende Cansel Elçin’e bayılıyorum. Şaşkın biri oluyorum. O’nu, aynı zamanda Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özberk, Begüm Birgören, Türkü Hazer, hepsini ama hepsini çok seviyorum. Fakat Cansel Elçin’le Özge Özberk’in yeri başka veee böyle bir yapımda emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum. Kırık Kanatlar yapımcıları, çalışanları, HEPİNİZ BİR TANESİNİZ, HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM. Cemal ve Nazlı (K) (K), sizi öpüyorum. Şu anda kanallardaki EN İYİ TEK DİZİ KIRIK KANATLAR, başka tanımam! YÜREKLERE ATEŞ DÜŞÜRECEK, SAVAŞLA HARMANLANAN BİR AŞK ÖYKÜSÜ. 😀 😀

 91. Ben Özge fanatiğiyim; Çemberimde Gül Oya ve Kırık Kanatlar tutkunuyum; canım benim. Bu arada Mehmet Ali Nuroğlu sende devrimci tipi var ve çok yakışıklısın ama Özge başka.

 92. Diziye kendimi kaptırarak izliyorum. Yerine hiç bir dizi veya filmi koyamam. Umarım dizi yayından kaldırılacak söylentileri doğru değildir. Seher Vakti, dizisini severek izliyordum ama yayından kaldırıldı ve buna çok üzüldüm. Çemberimde Gül Oya tutmasına rağmen tadı damakta bırakılarak kısa kesildi. Umarım Kırık Kanatlar hepsinden farklı olur ve uzun süre ekranlarda kalır. Oyuncularını ve böyle güzel bir senaryo yazan senaristi kutluyorum. Her Çarşamba gecesini iple çekiyorum ve bu Çarşambayıda dört gözle bekliyorum…

 93. Özge Özberk ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun oyunculuklarına hayranım. Çemberimde Gül Oya dizisinde süperlerdi ve şu anda da Kırık Kanatlar dizisinin onlar için fanatiği oldum.

 94. Hepsi çok iyi ama Nazlı ve Cemal en iyisi. Çok güzel bir dizi; hiç kaçırmaya niyetim yok

 95. Ben Kırık Kanatlar dizisinin fanatiğiyim; lütfen diziyi yayından kaldırmayın. Dizi ve oyuncular mükemmel. Bu Çarşamba dizi niçin yayınlanmadı; çok üzgünüm. Çarşambaları iple çekiyordum. Böyle milli duygular içeren, tarihi konusu olan dizilere lütfen sahip çıkalım. Bu dizilerin daha da çoğalmasını diliyorum, çünkü ben bu diziyi seyrederken sanki o dönemi yaşıyor gibi oluyorum. Lütfen dizi yayından kalkmasın, haftaya Çarşamba lütfen yayınlansın.

 96. Ben Yüzbaşı Cemal’i çok beğeniyorum. Ayrıca Nevzat’ı da çok beğeniyorum. Hele kızlara hiç bir şey demiyorum. Hepsi harika oyuncular, tek kelimeyle mükemmeller. Hepsini çok seviyorum.

 97. Umarım Kanal D bu diziyi yayından kaldırmak gibi büyük bir hata yapmaz. Biz Kanal D’yi seviyeli yayın yapan bir kanal olarak biliyorduk, şimdi bu kaliteli diziyi diğer ucuz dizilerle değiştirmeyecek inşallah!

 98. Hayatımda izlediğim en muhteşem dizi. İnanılmaz güzel. Bütün oyuncular muhteşem ama Mehmet Ali Nuroğlu, nam-ı diğer Nevzat’a bitiyorum. Çemberimde Gül Oya dizisinden beri çok seviyorum. Özge Özberk’e de bayılıyorum.

 99. Ben bu dizinin hastasıyım. Çok güzel ve acayip heyecanlı bir dizi. Bütün oyuncularda çok iyi oynuyorlar ve dizinin bitmesini hiç istemiyorum. Begüm Birgören’i çok seviyorum!

 100. Bence çok güzel bir dizi. Oyuncularını da çok beğeniyorum; özellikle de Cemal’i. Resimlerini bulup yayınlarsanız sevinirim.

 101. Ben bu diziye bakmaya başladığımdan beri bütün diğer dizileri unuttum. Bu gerçekten çok harika, o kadar güzel ve oyuncuları o kadar iyi oynuyor ki ben ne diyeceğimi şaşırdım. Lütfen bu dizi sakın bitmesin, yalvarıyorum ve üstelik Cansel Elçin’i çoook seviyorum. Kanal D, lütfen sakın bu diziyi bitirmeyin. Çok teşekkür ediyorum.

 102. Ben bu diziyi başlamadan verilen reklâmları duyarak önce dram zannediyordum ama savaşlı ve güzel yerlerini görünce Kurtuluş Savaşı dizi olduğunu anladım. Dizideki karakterlerden Nevzat’ı görünce 2 saat önceden Kanal D’yi açıyorum. Diziyi hiç kaçırmadım ve böyle devam edecek. Bazı Çarşamba günleri başka film koydukları için çok üzülüyorum. Meselâ geçen Çarşamba Kırık Kanatlar yerine Eğreti Gelin‘i koymuşlardı, bu durum beni üzdü. Diziyle ilgili birkaç isteğim var: Nazlı ile Cemal evlensin, Nevzat ile Ayşe, Hristo ile de Zeynep. Yunus’da artık kendine başkasını bulur.

 103. Kırık Kanatlar gerçekten çok başarılı bir yapım. Oyuncular da mükemmel. Özellikle de Cansel Elçin. Mükemmel ötesi oynuyor bence. Cansel Elçin’i çoook seviyorum.

 104. Azerbaycan’dan Cansel Elçin’e salamlar!!! İzlediğim en ğüzel dizi. Dizini bana sevdiren sizsiniz. Gözlerinize baxmak yeni bir heyata başlamak oldu. Sizi çok, çok seven Sevda. Lütfen mail adresinizi gönderin.

 105. Kırık Kanatlar‘ı sevenler internet sitesi kurdu. Kanal D’nin dizisi Kırık Kanatlar‘ın ilk bölümünden itibaren ciddi bir fanatik izleyici kitlesi oluştu. Dizi tutkunları, şimdi de kendi aralarından haberleşmek ve iletişim kurabilmek için özel bir internet sitesi kurdu. Eğer siz de dizinin sevenlerindenseniz ve fikirlerinizi öteki Kırık Kanatlar izleyicileriyle paylaşmak isterseniz http://www.kirikkanatlar.org adresine bir tıklayın.

 106. Azerbaycan’dan Cansel Elçin’e salamlar!!! Yine Çarşamba gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Saat 22:00 ve o mühteşem müzikle hayatımda izlediyim en güzel dizi başlayacak… Yüzbaşı Camal’ın kederli bakan gözlerini bir daha seyredecem diye bekliyorum. Sizi çok, çok seven Sevda. Lütfen mail adresinizi gönderin.

 107. Cansel seni herkesten çok seviyorum, sana anlatamam; iyi ki senin gibi birisini tanımadım.

 108. Cansel Elçin yıldız olmayı çok hakeden bir isim… Duruşuyla, sesiyle, fiziğiyle şimdiden gönülleri fethetmiş durumda… En azından benimkini fethetti. 🙂 Keşke onu tanıma imkânım olsaydı da diğer özelliklerinden de söz edebilseydim. 🙁 Cansel Elçin, seni çoook seviyorum… İnan diziyi izlerken keşke Nazlı ben olsaydım da hapise düşseydim diyorum… Aaah, aaah 😛

 109. Oyuncuların hepsi çok iyi gerçekten. Ben Mehmet Ali Nuroğlu hastasıyım, Çemberimde Gül Oya‘dan tanıyorum onu. Son bölüm çok heyecanlı bitti. Bence Cemal vurulacak. Hep Cemal aşk acısı çekiyor, birazda Nazlı üzülsün. Yeni gelen müdür de bence Ayşe’ye aşık olacak. Yani işler biraz karışacağa benziyor. Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Cansel Elçin çok karizmatik, ses tonu da çok etkileyici. Bende kızların yerinde olsaydım ona aşık olurdum herhalde. Herkese selâmlar, teşekkürler. …

 110. Kırık Kanatlar gerçekden çok başarılı bir dizi. Oyunçular da çok mükemmel, özellikle Cansel Elçin. Dizide Azeri müziyinin seslendirilmesi bizi çok mutlu ediyor. Biz Azerbaycan’da ona Nevzat ile Ayşe’nin müziyi deyoruz.

 111. Merhaba. Kırık Kanatlar‘a bayılıyorum. Şimdiye kadar izlediğim en güzel dizi. Her Çarsamba ekrana kilitleniyorum. Cemal Yüzbaşı harika zaten. Nevzat’ı da çoook seviyorum. Kızlar da süper. Ne diyeyim bu diziye hastayım.

 112. Cansel Elçin’e bayılıyorum, o gerçekten müthiş bir oyuncu. Lise öğrencisiyim ve izlediğim tek dizi Kırık Kanatlar. Bu muhteşem dizi kesinlikle bitmemeli. Cansel Elçin hakkında herşeyi en ince ayrıntısına kadar biliyorum. Tek hayalim onunla tanışmak. Elimde onunla alâkalı bir sürü foto var. (He is the most important person in my life.) Cansel Elçin’in bakışlarına hayranım. (His viwes are very attractive also he looks very sensitivegod willing. I will be able to meet with him.)

 113. Kırık Kanatlar harika bir dizi. Her bölümünü heyecanla bekliyoruz ama keşke biraz daha erken başlayabilse çok mutlu olurduk. Biz ailece bu diziyi izliyoruz. Özellikle Cemal’in aşkını ve Nevzat’ın aşkını çok iyi bir şekilde dile getirmişler. Size çok ama çok teşekkür ederiz, bu diziyi yayınladığınız için… Başarılarınızın devamını dileriz.

 114. Kırık Kanatlar‘ın mühteşem ekibini salamlıyorum. Yakışıklı Yüzbaşı Camal’a Azerbaycan’dan ayrıca salamlar. Neden dizinin oyuncuları hiç bir proqrama katılmıyorlar? Cansel Elçin’in kendi sesini duymak istiyorum. Sanıyorum dizideki ses kendisine ait deyil, ben daha önce o sesi başqa bir dizide duymuşdum. Lütfen Cansel Elçin e-mail adresini bana gönder. Seni çok, çok seven SEVDA. (cansel06@mail.ru)

 115. Kırık Kanatlar dizisini her hafta büyük bir heyecanla seyrediyorum. Ama bu son bölümde Nazlı – Cemal neredeydi göreniniz var mı? Sanki birbirlerini hiç tanımıyorlardı. İlk tanıştıklarında bile böyle soğuk değillerdi. En azından Nazlı hapisten çıktığında insan bir geçmiş olsun der, ya da birkaç kelime söyler, bekledik ama yok yok. Cemal Yüzbaşı karakterinin arka plânda kalması hiç hoş değil. Tek sebep Cansel Elçin’in oyunculuğunu görmek değil, bir kumandanı böyle çevirmeleri. Teşekkür ediyorum senaristlere, 16 bölüm tepeye çıkardılar, şimdide oradan yere bırakıyorlar. Güzel fikirleri için, yazdıkları 17. bölüm senaryosu için tebrikler. Ama şunu da belirtmeden geçemiyeceğim, Ayşe – Nevzat sahneleri hakikaten çok güzeldi. Zaten ben bu bölümün yıldızı olarak Ayşe’yi seçtim.

 116. Bu dizi gerçekten çoook güzel. 🙂 Geleceğimizi nasıl kazandığımızı özgün biçimde bize gösteriyor. Bizler elimizdekilerin kıymetini kaybettikten sonra anlarız. Lütfen pişman olacağınız şeyleri yapmayın, diziyi kaldırmayın. Ünlü firmalara sesleniyorum: Lütfen sponsor olun. Bizim geçmişimizi nasıl kazandığımızı bilmeye hakkımız var. Ayrıca Cemal ‘i hayranlıkla izlediğimi belirtmek istiyorum.

 117. Neden bu diziyi kaldırıyorlar anlamıyorum. Son zamanlarda bu diziyi bazılarının izlemesine ihtiyaç var. Sanki diğer diziler çok mu güzel, vallahi oturup ailecek izleyemiyoruz. Bundan daha güzelinimi bulacaklar. Ayrıca Nevzat biraz sakalını keserse daha iyi olacak. Birde Cemal’i çok beğendiğimi söylersem iyi olur.

 118. Merhaba, ben Zeynep. Önce Çağatay Tosun’a teşekkür etmek istiyorum, böyle bir dizi yaptığı için. Ve Cemal, yani Cansel sana hayranım. Duruşuna, bakışına, sana aşığım. Eğer bir gün bir şekilde buluşursak sana kendi ellerimle ördüğüm atkıyı hediye edeceğim. Ne olur sesime kulak verin; Cansel’le ilgili bir haber, bir e-mail adresi bulursanız bana, yani asi_ruhlu_girl_89@hotmail.com ulaşın. Ben sana aşığım Cansel, seni çoook seviyorum. Ne olur bu sesime kulak verin. İyi akşamlar. (Bu dizi bitmeyeceeek.)

 119. Selâm, ben Sena. Buradan öncelikle Cemal’e sesleniyorum: Cemal sana aşık oldum, seni çok seviyorum. Cemal’in duruşu çok güzel, insanı bitiriyor. Dizi başlayınca ben diziyi izleyemiyorum, sadece Cemal’i izliyorum. Sizden tek isteğim, bu dizi hep sürsün ve Nazlı da lütfen Cemal’imi üzmesin. 🙁

 120. Can Elçin’i salamlıyorum. Saç şeklinizi deyişdirmisiniz. Önceki daha çok yakışıyordu ama ben sizi her halinizle beyeniyorum. Sevgi ve sayqılarımla. Azerbaycanlı hayranınız Sevda.

 121. Bu dizi bence tüm dizilerden çok daha güzel, ya da ben eskileri anlatan filmleri sevdiğim için öyle geliyor. Cemal ile Nazlı’nın biran önce evlenmelerini istiyorum!

 122. Bu hafta yine mühteşemdiniz!!! Özellikle son sahneler. Cansel Elçin yine harikaydı. Onun oynadıyı sahneleri nefesimi tutarak izliyorum. Azerbaycandan SEVDA.

 123. Cemal, aşığım sana, senin için ölürüm ben. Seni çok seviyorum, hastayım sana. Seni herkesten çok seviyorum, çok tatlısın. Kırık Kanatlar‘ı çok seviyorum. Ben o diziyi senin için izliyorum. Tüm ekibe selâm, sen seviyorum canım! Cansel Elçin, sen benimsin, seni kimseyle paylaşamam. Sen benim miladımsın Cansel Elçin!

 124. Cansel Elçin’i çok beğeniyorum. ÖSS’yi kazanamazsam onun yüzündendir! Çünkü diziyi ve tekrarlarını izlemekten dersi gözüm görmüyor. 🙂 Tabiki şaka yaptım, tabiki ders çalışıyorum. Senin filmini kaçırmıyorum. 🙂 Senin hastan oldum ben. Dizi Ayvalık’ta nerede çekiliyor? Her sene tatil için Ayvalık’a gidiyoruz. Seni nasıl görebilirim Cansel?

 125. Gerçekten iyi ve kaliteli, oyuncu kadrosu anlamlı ve insanların canını sıkmayacak şekilde yazılan bir senaryoya sahip. Kırık Kanatlar çok güzel bir dönem dizisi. 😀 Zaten bunun için birçok izleyen var. Dizideki oyunculardan en çok sevdiklerim tabiki Cansel Elçin, Mehmet Ali Nuroğlu, Begüm Birgören, Özge Özberk. Eminimki herkes böyle düşünür, aksini iddia eden varsa bilemem. Not: Kırık Kanatlar’ı izleyin, izletin! 😀

 126. Dizi için söyleyecek zaten pek fazla birşey yok. Onun hakkında yorum yapmaya bile gerek görmüyorm. Herşey fazlasıyla güzel. Bir izleyici olarak ve bir hayran olarak tek isteğim Cansel Elçin’e ulaşmak. Cansel Elçin hakkındaki düşüncelerim, hislerim beni bile şaşirtıyor.

 127. Çok güzel bir dizi, bütün aile beğeniyle izliyoruz. Hem tarih hem aşk. Cemal’e bayılıyorum çok tatlı, Nevzat çok hoş, Hristo çok yakışıklı, Ayşe çok güzel kız. Muhtara sinir oluyorum. Birşey olsada Nevzat yeniden asker olsa. Çoook güzel bir dizi, başarılar.

 128. Ayşe gerçekten de çok güzel bir kız, tabiri caizse dehşet-ül afet bir kadın. Muhtarın ellerinden öperim. Mıktarım selâmlar. Ayrıca Nazlı da bir başka güzel; Benimle evlenir misin Nazlı? diyesi geliyor insanın. Funda’cığım sana katılıyorum, bende yeni resimler olmasını istiyorum. Şair ne güzel dile getirmiş vatanın kıymetini: Bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı. Düşün altında binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı. Bu diziyi en başından beri izliyorum, açıkçası herşeyinden çok etkilendim ve çok beğendim. Bu ve bunun gibi dizileri yapanlara çok teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın. Allahaısmarladık.

 129. Kırık Kanatlar çok güzel bir dizi. Cansel Elçin’i çok seviyorum ve çok yakışıklı buluyorum. Ayşe gerçekten çok başarılı ve zeki bir kız, onunla tanışmak isterdim.

 130. Bu diziye bayılıyorum. Öncelikle Özge Özberk ve Can Elçin’i çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum. Onların gelecek projelerini, hayatlarını, yaşam öykülerini merak ediyorum ama nasıl öğreneceğimi bilemiyorum. Lütfen Zaga’ya konuk olsunlar. Her hafta Zaga’ya çıkacaklar umuduyla bekliyorum, inşallah çıkarlar.

 131. Herkes olumlu yönde düşüncelerini yazmış. Bana göre o kadarda iyi bir dizi değil, olamazda. Şunuda söylemem gerekiyor, kadro çok iyi seçilmiş. Umarım diğer diziler gibi uzadıkça uzamaz. Tam yerinde bitmesi gerekir. Hepinize başarılar dilerim. Daha iyi projelerde yer almanız temennisiyle….

 132. Ben bu diziyi büyük bir tutkuyla izliyorum. Cansel Elçin’e hayran oldum, hâttâ aşığımda diyebilirim; muhteşem bir oyuncu. Onları çoook seviyorum.

 133. Bu dizi hiç bitmesin, olur mu. Bütün karakterler, senaryo, sahneler süper. Hiç bir diziye bu kadar bağlanmamıştım. Umarım uzun süre devam eder. Cemal’in karakteri insanı gerçekten etkiliyor değil mi?

 134. Ben de dizinin kadrosunu çoook beğeniyorum. Ama tarihi konuları yeterli ölçüde araştırdıklarından emin deiğilim. Tarih danışmanlarının adlarını verseler keşke. Bu arada derginin biri Can Elçin’e röportaj vermek istemedi diye verip veriştirmiş. Bence Cansel Elçin son derece haklı. İsmail YK ile aynı dergiye kapak olmak istememesi son derece doğal.

 135. Ben bu diziye hayranım, bundan ötesi yok. Herkes muhteşem… MÜKEMMELSİNİZ. Kalitenizden ödün vermeden yolunuza devam etmeniz dileğimle… Sizin zaten yolunuz açık.

 136. Ben Cansel Elçin’i çok seviyorum. Lütfen onunla ilgili birşeyler bilen varsa benimle paylaşsın, msn: ozlem_celik07@hotmail.com. Bence o esrarengiz kadın gidecek, çünkü Cansel Elçin vurulduktan sonra Nazlı’yı gördü.

 137. Merhabalar. Kırık Kanatlar ekibi, öncelikle bu kadar kaliteli bir yapımı başarıyla gerçekleştirdiğiniz için hepinizi ayrı ayrı kutlarım. Özellikle Özge Özberk’i ve Cansel (Can) Elçin, hangi ismi tercih ediyor bilemiyorum, iki oyuncuyuda çok beğeniyorum. İki oyuncununda ileride çok başarılı yapımlarda görev alacağına eminim. Daha bir sürü şeyler yazmak isterdim. Hoşçakalın, iyi tatiller.

 138. Diziniz çok güzel ama başrollerde Mehmet Ali Nuroğlu ve Begüm Birgören olmalıydı, çünkü Begüm şimdiye kadar gördüğüm en güzel oyuncu. Onların aşkları daha güzel, bir de Nevzat’ın durumu bizleri üzüyor. Üniformasını geri istiyoruz. Yunus’u da daha fazla ağlatmayın lütfen.

 139. Harika bir dizi gerçekten. Oyuncu kadrosu, senaryosu ile mükemmel ama Berk Hakman çıkmasaydı daha iyi olurdu. Yine de güzel, inşallah uzun sürer. Çok beğenerek izliyoruz. Tebrikleeer…

 140. Bence TV dünyasında Çemberimde Gül Oya dizisinden sonra en güzel dizi. Nevzat’la Ayşe ayrılmasın; bence çok uyumlular, birbirlerine çok yakışıyorlar. Yeni gelen esrarengiz kadında çıksın aradan, bence Cemal’in aklını karıştırmasın. Birazcık Can Elçin hakkında bilgi verir misiniz. Bence oyunculuğuda kendisi gibi çok güzel.

 141. Ooof of, arkadaşlar ben sezonun başlamasını nasıl bekleyeceğim. Ne olacak diye ben meraktan çatlarım. Benim gibi meraklı bir insana bu yapılırmı? Batsın bu dünya. Cansel babaaa, sana bayılıyorum. Bayburt’tan sevgiler. 🙂

 142. Kaçırmadığım tek dizi, bitiyorum. Sezon finalinde patladım vallahi. Cansel Elçin seni seviyorum, çok yetenekli bir oyuncusun. Dizinin tekrar başlamasını dört gözle bekliyorum, iyi günler. 🙂

 143. Cansel Elçin’e bayılıyorum, güzel oynuyor. Bence hepsi güzel oynuyor ama ben Cansel Elçin hayranı olduğum için bana daha güzel geliyor oynaması. Diğer arkadaşlar da çok harika oynuyor.

 144. Ben öncelikle Özge Özberk’e Çemberimde Gül Oya‘da tutulmuştum. Çok seviyordum, hiçbir bölümünü kaçırmazdım, okulum olsa bile. 🙂 Sonrada reklâmlarda Kırık Kanatlar‘ı gördüm, baktım Özge Özberk oynuyor başladım izlemeye, sonradan Ayşe’ye (Begüm Birgören) de tutuldum. Yani çoğu kişiyi çok sevdim, Şeref”i bile. 🙂

 145. Bu diziyi çok beğeniyorum, ayrımcılık olmasın ama Can Elçin’i çok seviyorum. Deselerki “onun için öl”, ölürüm. 🙂 Hayatımda tek bir isteğim var, o da Can Elçin’le tanışmak. Maalesef dergiler Can Elçin’in posterini vermediği için bende onun resimlerini yazıcıdan indiriyorum. Umarım dergiler onun posterini verir, onu çok seviyorum, onunla tanışmak istiyorum. Dizinizin başlamasını heyecanla bekliyorum.

 146. Benim de kaçırmadığım tek dizi. Ben Nevzat’ı çok seviyorum. Bakışları ve oyunculuğu süper. Diziyi anlamlı kılan insanların başında geliyor bence. Çok tatlı. İnşallah bu dizi hiç bitmez. 🙂

 147. Ben Cansel Elçin’ebayılıyorum. Çok yakışıklı, onu hep TV.de görmek isterim. Kırık Kanatlar bitmesin. Cansel sana bayılıyorum.

 148. Bende Cansel hayranıyım. Bir insan bu kadar mı tatlı olur, hele kıyafetini giyip, Asker diye bağırmıyor mu, eriyorum o anda. Bu dizi bitmesin, mutlaka bir gün değeri anlaşılacak. Nejlaaa, ben senden daha çok seviyorum Cemal’i.

 149. Merhaba, bu diziyi çoook beğeniyorum; zaten benim izlediğim belirli diziler vardır, bunlardan biri tabikide Kırık Kanatlar. Bu dizi harika, senaryo müthiş, oyuncular da öyle. Ama Cansel Elçin’in ismi beni öldürecek, çünkü benim Bulgaristanda bir arkadaşım var, adı Cansel ve ve ve o bir KIZ. Ama isimler o kadar da önemli değil; ben bu diziden asla vaz geçmiyeceğim. Bu dizinin sezon finaline girmesi açıkçası beni üzdü, ben 3 ay nasıl bekliyeceğim, offf. Kanal D’deki dizilerin gösterimlerini ayarlayanlara sesleniyorum: 1 – 2 sene önceki filmleri yayınlıyorsunuz Kırık Kanatlar‘ı da yayınlayın, her yere mesaj attım, lütfen artık çağrılarımıza kulak verin.

 150. Kırık Kanatlar‘ın eski bölümleri Kanal D Max’da yayınlanıyor. Uyduda Sinematürk mü ne, öyle bir kanalda çekiyor, sanıyorum Kanal D almış o kanalı. Kırık Kanatlar, Cuma günü saat 21.20’de sakın kaçırmayın.

 151. Kırık Kanatlar‘ı, özellikle de Mehmet Ali Nuroğlu’nu çok seviyorum, başarılarının devamını diliyorum.

 152. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Kırık Kanatlar‘ı beğenerek izliyorum. Oyuncu kadrosu mükemmel fakat Ayşe ismini Zeynep’e, Zeynep ismini de Ayşe’ye yakıştırıyorum.

 153. Kırık Kanatlar’ı ve oyuncularını çoook seviyorum. Özellikle Cansel Elçin ve Özge Özberk’i çoook seviyorum. İzlediğim tek dizi bu ve biterse kahrolurum. Dizinin ve oyuncularının fanatiğiyimmm. 🙂 KIRIK KANATLAR EKİBİ HEPİNİZİ ÇOOOK SEVİYORUM.

 154. Cemal sana bayılıyorum, sen ne tatlısın öyle. Annem bile Cemal’e bayılıyor, evde Cemal’i paylaşamıyoruz. Bütün bölümlerini izledim, hâttâ internetten bile izliyorum, yani o derece. Cemal’in eski sevgilisi niye diziye girdi ki. Diziyi öyle bir yerde bitirdiniz ki, süper bir sezon finali yaptınız. Ayşe’ye yazık ama tam düğünde iki arada kaldılar. Nevzat da çok yakışıklı, bıyık çok yakışıyor ona. Ayşe çok güzel bir kız, Nevzat’la da birbirlerine yakışıyorlar. Hani gerçekte de Nevzat’la Ayşe’nin, Cemal’le Nazlı’nın sevgili olmasını isterim. Yunus’a da bir yandan acıyorum, plâtonik bir aşk yaşadığı için ama Zeynep ne yapsın o da bir başkasını seviyor. Hristo da diziye yeniden girsin. Gerçekten bu zamana kadar yayınlanan dizilerin ennn güüüzeeeliii. Çok seviyorum. Sayemde arkadaşlarımda diziyi izliyor. Okula gidince hep Kırık Kanatlar‘ı konuşurduk.

 155. Kırık Kanatlar, bugüne kadar yayınlanmış en güzel dizi bence, tabi bir de Çemberimde Gül Oya var. Böyle dönem dizileri gerçekten daha güzel oluyor. Cansel Elçin’i çok seviyorum. Tamam yakışıklı falan ama onda başka birşeyler daha var, bence biraz gizemli gibi sanki. Ve bu gizemlilik ona çekicilik katıyor. Eee tabi bir de karizmatik ve cool olunca, insan sevmesin de ne yapsın… Son zamanlarda Cemal diziden çıkacak diye dedikodular çıkmaya başladı, umarım gerçek değildir. Bir de Cansel Elçin’in bir internet sitesi ya da mail adresi var mı? Bilenler lütfen burda yayınlasın.

 156. Diziyi ilk bölümden itibaren izledim ve harika buldum. Oyuncular, müzik, konu süper, hele de Cemal!

 157. Bu zamana kadar izlediğim en muhteşem dizi. Bu dizinin yayından kalkacağını duydum, inşallah yalandır. Oyuncu kadrosu muhteşem, senaryo harika. Tekrarlarını bile izliyorum. Veee Cansel Elçin. Mükemmel. N’olur bu dizi bitmesin, yoksa ben de biterim.

 158. Arkadaşlar, ben tam bir Cansel aşığıyım. Vallahi filmden çok onu seyrediyorum. Umarım dizimiz bitmez.

 159. Size söylüyorum arkadaşlar, Cansel’in e-posta adresini verin bana. Seni çok seviyorum Cansel

 160. Benim için Kırık Kanatlar ve Çemberimde Gül Oya güzel diziler; özellikle de Mehmet Ali ve Özge Özberk’in olması güzel. Tabi Cansel Elçin’in olması da. Lütfen Cansel’in e-posta adresini bildirin.

 161. Bu dizinin mükemmel olduğu reklâmından belliydi zaten. Dev kadrosu, mükemmel yorumu, senaryosu ve Begüm Birgören. Sizi tanımak keşke bana da kısmet olsa; umarım birgün olur. Örnek aldığım oyunculardansın, ileride oyuncu olursam senin gibi başarılı olacağım. Senin izinden gideceğim. Seni çok seviyorum ve seni tanıyanlar çok şanslı.

 162. BİTAN€M B€NİM §€Nİ ÇOKKK §€VݵORUMMM. HARİKA OµNUµOR§UN ROLÜNÜ; §€Nİ KUTLUµORUM BİTAN€M CANS€L €LÇİN’İM B€NİM.

 163. Slm arkadaşlar, dizi süperdi, yazın tekrarını verirler diye düşünüyordum ama vermediler. Dizide en çok Cemal Yüzbaşıyı beğendim ama hepsi iyi oyuncular, Cemal Yüzbaşının posteri yayınlandı, umarım kaçırmamışsınızdır.

 164. Merhaba, babamın assubay olması, benim tarihi ve Kurtuluş Savaşını her zaman araştırmama sebep olmuştur. Bu dizinin yayınlanması harika bir şey, asla bitmesini istemiyorum; sonunda çok izlenen bir dizi olacağına eminim. Cansel Elçin’e ve yaşamına hayran kaldım. Şimdi Cansel Elçin’i anlatmaya başlarsam, bitiremem. Tüm Jandarma çalışanlarına iyi görevler dilerim.

 165. Nevzat’ın suçlanmasını istemiyorum. Eşkiya Ayşe’yi kaçırmasın; Leyla denen kadın Cemal’in peşini bıraksın; Zeynep’le Hristo kavuşsunlar, o zaman dizi daha güzel olur.

 166. Kırık Kanatlar‘ı çok seviyorum. Savaşın arkasında kimsenin bilmediği hayatları çok iyi anlattığına, gençlere öğrettiğine inanıyorum. Hâttâ bazen yanlış nehir yatağından aktığımı düşünüyorum; cumhuriyeti kuranlardan olmak isterdim. Tüm bunları düşündürdüğü için teşekkür ediyorum.

 167. Diziye, Can Elçin’e bayılıyorum, bilhassa Can Elçin’e. Süper yakışıklı, birde farkettiyseniz şekilden şekile giriyor. Meselâ bazen iki fotoğrafı arasında dağlarca fark var. Dizi fotoğrafları farklı, normal hayattaki fotoğrafları daha bir farklı. Ama ben onun her haline hayranım, diziden ayrılırsa ne yapacağımı düşünemiyorum. Kırık Kanatlar’la ilgili fotoları http://www.ekrandostu.com adresinde bulabilirsiniz.

 168. Merhaba ben İlay. Cansel Elçin seni çok seviyorum. Emin olki kimse seni benden çok sevemez. Odamın her yeri senin resimlerinle dolu. Allahım sana her şeyin en iyisini, en güzelini versin ama yazılarımızı lütfen oku. Televizyonlarda da göremiyorum zaten seni. Herkes biliyor sana olan hayranlığımı. Sen hayatımda gördüğüm en gizemli birisin, sende başka birşeyler var. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Benim internet adresim: can_elcin_13@hotmail.com Lütfen benimle konuş, yoksa ahirette iki elim yakanda ama ben sana kıyamam ki. Yeter artık, aşkından öleceğim Cansel.

 169. Sevgili Cansel, insanı yakıp bitiriyorsun. Hayatımda hiç kimseyi bu kadar sevmemiştim. Cansel Elçin çok tatlısın.

 170. Bu dizi harika, özellikle Cansel Elçin ve Özge Özberk. İkisinede bayıldım, çok yakışıyorlar. Bir de Mehmet Ali Nuroğlu’nu unutmamak lâzım ve son olarak Begüm Birgören. Sözün özü hepsi harika.

 171. Selâm, siteye tesadüfen girdim ama çok güzel bir siteymiş. Bende Kırık Kanatlar fanatiğiyim, yazılan yorumları okudum, çoğunluk Can Elçin’e övgüler yazmış. Ben bunlara katılmıyorum, iyi bir oyuncu olsaydı bu kadar çok tutulan, fanatik izleyicileri olan diziyi bırakmazdı. Mehmet Ali Nuroğlu tüm aksaklıklara rağmen diziyi düzeltmeye çabalıyor ve diziyi bırakmadı. Can Elçin Fransa’da doğdu, Türkiye’de pişti, üne kavuştu, ne yapsın kırık kanatları.

 172. Gerçekten süper bir dizi. Cansel Elçin’e ve Türkü Hazer’e bayılıyoruuum, ne olur bu dizi hiç bitmesin. Yoğun çalışma tempomda bile izlediğim tek dizi. Bu dizinin 7 – 8 sezon yayınlanmasını istiyorum.

 173. Hepinize katılıyorum arkadaşlar, dizi harika. Ben özellikle Nevzat ve Ayşe’yi seviyorum. Umarım yeni sezon bölümleride bu kadar güzel olur.

 174. Çok beğeniyorum ve severek izliyorum. Ben bu dizide en çok Cemal ve Nazlı’yı seviyorum, çünkü onlar dizinin göz bebeği. Onları çoook ama çoook seviyorum; diğer oynayanları da çok seviyorum.

 175. Adam herkesi yakıp yıkıyor, gören hayran kalıyor ona. Hiçbir şekilde hiç bir yerde görünmüyor da, ne gazeteler, ne de haberlerde. Neyse yeni filmlerini de görürüz artık. Bu arada Kırık Kanatlar’ın onsuz tadı tuzu kalmaz, Özge’de ayrılıyormuş sanırım. Can abiciğime bayılıyorum…

 176. Özge Özberk ve Cansel Elçin’in diziye mutlaka devam etmesi gerekir diye düşünüyorum. Çünkü ayrılmaları dizi izleyenlerine saygısızlık olur. Oyuncuların seyirciye göstermeleri gereken saygıdan dolayı parayı çok önemsememeleri gerekir. Sadece para değil toplumun sevgi ve saygısını da kazanmaları gerekir. Yapımcılar da dizi sona erene kadar oyuncu kadrosunun değişmemesi için gerekli çabayı göstermelidir.

 177. Ben dizinin bitmesini istemiyorum. Birde Özge diziden ayrılıyormuş. Buna çok üzüldüm. Keşke Kırık Kanatlar bittikten sonra gitseydi. Cansel Elçin de gidiyormuş. 2 bölüm oynayıp çıkacakmış. Ne oluyor arkadaşlar, herkes gidiyor. Ben çok üzülüyorum. Zaten sadece bu diziyi izliyordum. Haftalarca heyecanla bekliyordum ama olmadı şimdi. İkisi de giderse dizinin tadı kaçar. Cansel Elçin Zor Yıllar adında başka bir dizide oynayacakmış, oradaki kızla hiç yakışmazlar bence. Neden böyle söylediğimi merak ediyorsunuz değil mi, çünkü ben Cansel Elçin’i çoook seviyorum. Diğer oyuncularda güzel ama ben onları daha çok seviyorum. Başka sitelerde Cansel Kardeşliği kurmuşlar. Cansel Elçin, seni çok görmek isterdim. Ama sadece rüyalarımda görürüm seni. Çok konuştum herhalde, herkese iyi günler dilerim. Cansel Elçin lütfen bir cevap ver. Bizi böyle acıklı bırakma. İnşallah burayı ziyaret ediyorsundur. Ziyaret ediyorsan benim yazdıklarımı görürsün umarım. Adresim: angel_aysecik_92@hotmail.com adresim lütfen bana yaz.

 178. Kesinlikle Ebru’ya katılıyorum. Cemal o kadar iyi olsaydı bırakıp gitmezdi, bitirirdi. Ben Nevzat’ı tek geçiyorum. Çemberimde Gül Oya’da da onu çok seviyordum, hâlâ seviyorum. O kadar çabalıyor ki sadece onu izlemek yeter. Mehmet’im seni çok seviyorum.

 179. Bu siteye tesadüfen girdim ama site harika doğrusu. Ben Cansel Elçin ve Özge Özberk’e bayılıyorum fakat ikisi de diziden ayrılıyor. Özge’nin yerine Gümüş’te oynayan Sema Mumcu’nun geçeceği söylentisi varmış. Cansel keşke Zor Yıllar’a geçmeseydi. 🙁 Bence dizi yayından kaldırılabilir.

 180. Yüzbaşım, bu diziden ayrılman ne canlar yakıyor bir bilsen. Seni ben bu dizide, o güzel yüzbaşı kıyafetinle seviyordum. Çarşamba günlerini merakla bekliyordum her hafta, şimdi neyi bekleyelim? Yeni çevireceğin diziden haber yok, sinema filmi ise taaa Aralık’ta gösterime girecek. Sensizliğe dayanır mı bu yürek? Asıl Kırık Kanatlar’da seni vurulmuş bir şekilde yerde görmeye dayanır mı bu gözler? Ha söyle Yüzbaşım?…

 181. Merhaba ben acayip derecede Cansel Elçin hastasıyım. Onun o kadar masum ve karizmatik yüzü var ki beni öldürüyor. Cansel ne olur diziden ayrılma, çünkü diziye o kadar uyum sağlıyorsun ki seni çok seviyorum. Cansel sana yalvarıyorum ne olur bizi kırma, seni sevenlerin canını yakma.

 182. Merhaba. Kırık Kanatlar’ın aşırı bir fanatiğiyim. Dizi başladığından beri, bölüm bölüm neler olduğunu not alıyorum. Dizide en çok Cemal’i ve Nevzat’ı beğeniyorum, ancak şimdi sadece Cemal’i. Çünkü Nevzat’ın komünist olmasına çok üzüldüm. Gerçi Çemberimde Gül Oya’da da böyle bir rolü canlandırdığından onun için bir şey farketmemiş. Dizi gayet kaliteli, ancak Nazlı’nın bilmiş bilmiş konuşmalarından ve sürekli atın tepesinde dolaşmasından oldukça rahatsızım. Güya kasabaya geliyor ve o ıssız yoldan geçiyor ama atın tepesinde tek başına ve halkın arasında sürekli öyle. Tepede gezinen tek kişi o. Bir de saçmalık odur ki, kaymakamlığın güvenliğinden sorumlu kimse yok. Meselâ Cemal, kaymakamla bir şey konuşacak olsa muhtar herşeyi kapıdan duyuyor. Diğer bir saçmalık ise eşkiyalara düzenlenen seferler. Bir bakıyorsunuz koskoca bir Osmanlı ordusu emrinizde ama diğer bir tarafta üç – beş tane çapulcu, eşkiya. Ama gelin görün ki koskoca ordu bir avuç eşkiyayı kaç bölümdür yakalayamadı. Ben bunlara rağmen diziyi yinede çok seviyorum, ancak böyle saçmalıklar yapıldığı müddetçe izleyenlerin sayısının azalacağından eminim. O dönemde herkes yokluk içindeyken lütfen çiftlikteki kızların saçını yapıp, ardındanda bir makyajla estetiği sağlayıp koymayın ekranımıza. O dönemde yaşanan yoklukları az çok biliyorum ama halkı kandırmayın lütfen. Biraz daha eski fotoğraflara yer verir, o insanları gösterirseniz çok mutlu olurum. Tüm ekibin başarılarının devamını diliyorum. Kendinize iyi bakın. Selâmlar…

 183. Merhaba. Bu dizinin reklâmlarını ilk gördüğümde “bu tam benlik” dedim. Ama sonradan onu izlemeyi pek istemediğimi fark ettim. Çünkü artık konudan uzaklaşmaya başlamış, Nazlı ile Cemal’in, Ayşe ile Nevzat’ın aralarındakini, bir türlü yakalanamayan çetecileri, durmadan düzen kuran muhtarı ve aralarındaki hesaplaşmaları anlatıyor. O zamanda yaşayan insanları, Anadolu’nun gerçek yüzünü, o insanların neler çektiğini anlatmaktan vazgeçen bir dizi oldu. Durmadan aynı konuları işleyen dizilerden farklı olduğu için izlediğimiz bu dizi, umarım yeni dönemde daha duyarlı bir yol izler.

 184. Niye diziyi terk ediyor bu oyuncu milleti? Gerçekten çok üzülüyorum. Böyle kaliteli bir diziden ayrılmanın umarım geçerli bir sebepi vardır. Maddiyatsa çoook yazık!

 185. Kırık Kanatlar’ı beğeniyorum. En büyük hayalim o oyuncularla filim çekmek. Sadece bir kere dizideki bütün oyuncularla yapmak isterim. Hepinizi seviyorum, selâmlar.

 186. Kırık Kanatlar hayranıyım. Lütfen dizinin kadrosu değişmesin. Bütün oyunculara hayranım. Özellikle Mehmet Ali Nuroğlu’na.

 187. Bence bu dizi gelmiş geçmiş en güzel dizi. Lütfen yayından kaldırmayın. Ben Cansel Elçin’i çok seviyorum. Diğer oyuncularıda çok seviyorum ama Cansel Elçin’i daha fazla seviyorum. O olmazsa ben diziyi izlemem. Zaten Özge Özberk’de çıktı. İyice anlamsızlaşacak dizi ama Cansel Elçin var ya, o bana yetiyor; onu çok seviyorum. Kendinize iyi bakın, herkese selamlar. Cansel Elçin seni çoook seviyorum. Daha önce sen neredeydin?

 188. Öncelikle Kırık Kanatlar dizisine olan hayranlığımı dile getirmek istiyorum. Bence çok değerli ve yüksek kaliteli bir dizi. Son seyrettiğim bölümün sonunda çok kötü oldum. Umarım öyle değildir ama Cemal yüzbaşıyı sanırım diziden çıkartacaklar. Eğer bu gerçekleşirse çoook üzülürüm. Cansel Elçin (Cemal) diziden çıkarsa bu dizinin anlamı kalmaz. Büyük bir hata yapılmış olur. Cansel Elçin diziden çıkacak… Dile kolay, onsuz bu dizi bir hiç olur. Cansel Elçin’in yerine kimse geçemez. Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özberk, Türkü Hazer, Begüm Birgören ve tabi Cansel Elçin, bu diziyi ayakta tutanlar. Onlar çok iyi oyuncu. Umarım kadrodan kimse ama kimse çıkmaz. Bu arada Cemal’in eski nişanlısının diziye girmesi sanki biraz saçma oldu. Hâttâ biraz değil fazlasıyla. Sinirleniyorum o Leyla’ya. Hele Nazlı’ya çok üzülüyorum. Umarım kimse çıkmaz diziden ve dizinin tadı kaçmaz. Ben Almanya’da yaşıyorum, yani Cansel Elçin’in eskiden olduğu gibi gurbetçiyim. Ayrıca bende Atatürk’ü çoook severim. Bence Sarı Zeybek belgeselini izlemeye değer. Lütfen Cemal yüzbaşının diziden çıkmaması için dua edin. Yunus karakterindeki oyuncumuzun yerinede kimse geçemez. Bence rolünü çoook iyi yapıyor. Onu da çok seviyorum. Son iki bölümde onun da üzerine çok yük bindi ama çok tatlı bir oyuncu. Son iki bölümdeki sorumluluk ona çok yakışmış. Umarım O da bu diziden sonuna kadar ayrılmaz. Yunus… Yunus… Yunus… Seni seviyorum Cansel Elçin.

 189. Madem diziden ayrılacaksın, lâfım sana Cansel Elçin (Cemal)… Cemal karakteriyle bu kadar bütünleşmişsin, bizi kendine bu kadar bağlamışsın, Nazlı’yla olan aşkına bizi o kadar inandırmışsın, diziyi o kadar çok sevdirdin bize. Peki söyle bakalım, senin bu yaptığın nedir? Madem diziyi bırakacaksınız neden başlıyorsunuz? O zaman sezon sonunda bitirseydiniz. Niye yeni sezonda devam ediyorsunuz? Bize yazık değil mi, sürekli birilerine alışmak zorunda mıyız? Bu şekilde dizideki diğer oyuncuları da etkilediğinizin farkında değil misiniz? Evet konular gerçekten çok güzel ama oynadığınız karakterde diziyi seyretmemizde büyük etkendi. Bilmiyorum artık bundan sonra Kırık Kanatlar’ı seyreder miyim, seyretmez miyim. Zaten dizinin inandırıcılığı da kalmamış oluyor siz gidince. Ayrılmanıza çok üzüldüm.

 190. Ben de Kırık Kanatlar’ın hayranıydım. “Hayranıydım” diyorum çünkü bu hafta reklâmında Nazlı ve Cemal’in intihar ettiklerini görünce o diziyi izlemeyeceğimi düşünüyorum. Cansel Elçin’in yeni dizisi başlayacakmış; bu dizinin adı Zor Yıllar‘mı yoksa Hatırla Sevgili’mi bilen var mı?

 191. Cansel Elçin resmen gitti; iki haftadırda dizi yok. Ben zaten izlemiyeceğim ki, onsuz olmaz artık. Yeni dizisini izleyeceğim, o da çok güzele benziyor ama Kırık Kanatlar gibi de olamaz ki. Nazlı’da gitti, içimdende pek izlemek gelmiyor ama bakacağız artık. 🙂 Seni çok seviyorum Cansel Elçinnn. 🙂 🙂

 192. Berk Hakman benim hayalim, rüyalarım… İşte, evde, yolda, her yerde onun hayali benimle. Hayatımda isteyipde ulaşamadan öleceğim olaylardan biri de Berk Hakman’la tanışamamak olacak. Berk Hakman’la ilgili bir bilgiye sahip olan varsa cevaplarını dört gözle bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 193. Merhaba. Diziyi beğeniyle izliyorum. Dizide en çok Nevzat’ı ve Yunus’u beğeniyorum. Ancak Nevzat’ın komünist olması beni bayağı bir üzdü.

 194. Dizi gerçekten çok muhteşem. Ben TV.ye fazla takılmam ama sadece Kırık Kanatlar’ı izliyorum. Gerçekten çok başarılı bir dizi. Oyuncularda çok başarılı oynuyorlar. Kırık Kanatlar çok muhteşem ve sonuna kadar başarılarınızın devamını dilerim. En çok da Cansel Elçin’i çok seviyorum. O da çok başarılı. Hepinize başarılar dilerim.

 195. Harika bir dizi. Özellikle Nevzat karakterine ve Mehmet Ai Nuroğlu’na hayranım. T.V.deki en iyi yapımlardan birisi.

 196. Harika bir dizi. Dizi başlayınca gözümü bir dakika bile kırpmıyorum. Mehmet’e bayılıyorum, çok iyi bir oyunca, çok da yakışılı. 🙂 Begüm Birgören’de çok ğüzel ve yetenekli bir oyuncu. Hepsine başarılar dilerim.

 197. Ben Begüm Birgören fanıyım. Çoook seviyorum kendisini. Çoook yetenekli. Begüm’e hayranlığımı ve sevgimi dille anlatamam. Tüm sete (özellikle Begüm’e) başarılar…

 198. Ben Kırık Kanatlar’ı çok beğeniyorum ama artık Cansel Elçin ve Özge Özberk olmadığı için tadı tuzu kalmadı. Şimdilik Cansel Elçin’in yeni rol aldığı dizi Hatırla Sevgili’ye bakıyorum, o da çok güzel bir dizi. Ve Cansel Elçin’i çoook beğeniyorum. Çok yakışıklı biri ve karismatik.

 199. Kırık Kanatlar’ın delisiydim. Şimdi de çok seviyorum ama öyle çok değişti ki dizi. Bir sürü oyuncu diziden çıktı. Konusu tamamen değişti zaten. Tarihi bir dizi olduğunun hatırlanması gerek. Nevzat, Ayşe, çok değiştiler onlar da. Senaristler biraz akıllarını başına toplasalar iyi ederler.

 200. Dizi süper gidiyor. Asıl tarihi dizi şimdi başlıyor. Önümüzdeki bölümlerde Atatürk’e görsel rol verilecekmiş, Lâtife Hanım’da dizide görünecekmiş, sevindim.

 201. Geçen yıl herkes Can Elçin için izliyordu, bu yıl seyircileri çok azaldı, bu yüzden başlarda bende dizinin bozulacağını düşünmüştüm ama özellikle bu akşam da izledikten sonra hiçbir şey bu diziyi bozamayacak, bunun farkına vardım. Mükemmel, yönetenleri de oynayanları da tebrik ediyorum. Hiç bu kadar ağlamamıştım bir dizi için.

 202. Ben 12 yaşındayım ve tarihimizi anlatan Kırak Kanatlar dizisinin hastayım. Keşke Can ve Özge diziden ayrılmasalardı, dizinin hiçbir anlamı kalmadı. Nevzat ifade verip kurtulabilirdi ama yapmadı. Keşke ifade verseydi ve kurtulsaydı. Ayşe’nin kalbinide kırdı. Kırmasaydı iyi olurdu.

 203. Kırık Kanatlar sevenlerine sesleniyorum. Dizimiz çok güzel değil mi? Lütfen mutlaka cevap yazın.

 204. Bu dizinin çekimini, set ekibini yakından görme fırsatım oldu. Kaliteli oyuncular gerçekten bir idoldü. Bol bol fotoğraf ve video çektik, çünkü kısa bir film yapacağız. Neden set ekibiyle ilgili bilgi yok? 🙁 Arkadaşlar özellikle Ağusostos ayının set ekibi hakkında bilgi istiyorummm.

 205. Hayatımda izlediğim en güzel dizi. O kadar güzel ki anlatamam. Yazılım var ama ben yinede izliyorum. O kadar çok seviyorum işte; özelliklede M. Ali Nuroğlu’na bayılıyorum, çok seviyorum onu. Bilgisayarımı onun resimleriyle doldurdum. Seni çok seviyorum Mehmet Ali.

 206. Onlar harika bir ekipti arkadaşlar. Yalvarırım Cansel’in msn’sini bilen varsa versin. Niye ayrıldılarki diziden? Çoook üzülüyorum

 207. Kırık Kanatlar, en sevdigim dizi, önce sadece Cemal Yüzbaşı, yani Cansel Elçin için diziyi seyrediyordum ama artık değil. Cansel Elçin’in bir hayranı demeyelim de, ne bileyim işte bakışları dizide çok ilgi çekici geliyor. İsmim Rabia, ben Almanya’dan Mönchengladbach’tan yazıyorum, Kayseri’liyim. Eğer geri yazacak olursanız gerçekten çoook memnun olurum. Bu güne kadar hiç bir oyuncu için bu kadar… Kendisiyle bir konuşabilsem. Bu yazdığımı bir kâğıt parçası gibi silip atmazsınız umarım. Gerçekten ilgilenirseniz dünyada birini daha sevindirmiş olacaksınız. 🙂 Dizinizin devamında bol şanslar dilerim.

 208. Ben Kırık Kanatlar dizisini severek takip ediyorum. Dizinin çok izlendiğini sanmıyorum. Fason konularına rağmen bazı dizilerin çok izlenmesini kavrayamıyorum. Dizinin bazı oyuncuların ayrılmasından sonra kan kaybetmesini de anlayamıyorum. Elbette önemlidir ama adı üstünde dizi ve olayın konu bakımından ele alınması lâzım gelir diye düşünüyorum. Birşeyin derinine inmeden görsellikle işi nereye kadar götürebiliriz bilmiyorum. Ben dizinin son bölümlerindeki müzikler kime ait şarkının adı nedir merak ediyorum ama hiç biryerde rastlayamadım. Bildirirseniz sevinirim.

 209. Cansel Elçin ve Özge Özberk, size hastayım. N’olur birlikte çalışın. Başka isteğim yok. Kırık Kanatlar bitmesin. Bu dizi niye bitiyor; bilen varsa lütfen söylesin.

 210. Harika bir dizi. Bu ekibi tekrar bir arada görmek isterim. M. Ali Nuroğlu ve Özge Özberk harika bir ikili. Bu dizide emeği geçen herkesin ellerine, yüreğine sağlık. Sevgiler.

 211. Süper bir diziydi, keşke bitirmeseydiniz. Hiç kaçırmadan izliyordum. Sonu sanki devam edecekmiş gibi oldu. Üzüldüm bitmesine. 🙁 En çok beğendiğim oyuncu Hristo rolündeki Berk Hakman’dı. İlk önce Nazlı’yla Cemal’in ölmesine çok üzülmüştüm ama çok iyi bağladınız. Her zaman böyle diziler yapmanızı bekliyorum, çünkü tarih kokan herşey çok hoşuma gidiyor. Umarım tekrarlarını verirsiniz. Hayatınızda başarılar dilerim. Dizi tadında bir dizi izlettirdiğiniz için bu dizide emeği geçen herkese çok teşekkürler. Hoşçakalın. 🙂 Bütün oyuncular, süpersiniz bunu unutmayın.

 212. Lütfen bu diziyi ekranlara geri getirin; böyle süper bir dizi bu şekilde bitmemeli. Bütün oyuncular süpersiniz, bunu unutmayın, özellikle Mehmet Ali ve Begüm bunu unutmayin.

 213. Kırık Kanatlar dizisini yayınlandığı ilk günden itibaren izliyorum. Bence çok güzel bir dizi. 🙂 Cemal’in ve Nazlı’nın ölmesinden sonra izlenmez diye düşündüm 🙁 ama izlenirmiş. Ayşe’yle Nevzat’ın aşkıda çok güzel. Tabi tarihle ilgili konuların işlenmesi ayrı. 🙂 O zamanlarda yaşamayı isterdim.

 214. Çok harika bir diziydi, bitmesi beni üzdü. Zaten Mehmet Ali Nuroğlu ve Özge Özberk varken güzel olmaması mümkünmü? Özge’nin diziyi bırakması kötü oldu ama Begüm, O’nun yerini aratmıyordu. Gözleri çok güzel, gözleriyle oynayabilen tek oyuncu. Kırık Kanatlar’ı çok seviyorum.

 215. Kırık Kanatlar biteli kaç hafta oldu ama yinede ümidimizi kaybetmeden ekrana geri döneceği günü bekliyoruz. Lütfen dizimizi bizlere geri getirin.

 216. Cansel Elçin. Hayatımda ilk kez televizyonda gördüğüm bir insana bu kadar iyi duygular besliyorum. Kendisine ait açık ettiği, söylediği herşeyden haberdarım. O’na ulaşmak için birçok yol denedim fakat olmuyor. Gerçekten O’na ulaşabilirsen yada bir kez olsun görüp konuşabilirsem bu hayatımda gerçekleştirdiğim en güzel hayal olacak. Bizlerin yazdıklarını o kadar iş arasında takip edemiyordur mutlaka ama eğer şans eseri bile olsa okuma, yada yanıtlama fırsatı bulursa bu bizler için, özellikle de benim için çok güzel olacak. En azından Cansel Elçin yaptığı güzel şeylere bir yenisini eklemiş olacak. Herhangi bir insanın hayalini gerçekleştirmiş olacak! O’nu çok sevdiğimi söylememe gerek var mı? 🙂

 217. Cansel Elçin çok yakışıklı bir oyuncu. Bütün dizilerini beğenerek izliyorum. Seni çok ama çok seven hayranın…

 218. Kırık Kanatlar benim ömrümde gördüğüm ve severek izlediğim tek diziydi. Begüm Birgören’i ve Cansel Elçin’i çok seviyorum. Yüzbaşı Cemal ve Ayşe çok süper karakterler, tek kelime ile müthiş. Umarım yine onları aynı dizide görmek mümkün olur.

 219. Ben Begüm’ü çok beğeniyorum ve onu çoook seviyorum. Sadece msn.imde 30 tane Begüm resmi var. Kırık Kanatlar’da da çok güzel ve iyi oynayan bir oyuncuydu. Yeni dizisinin oynamasını sabırsızlıkla bekliyorum. O’nu çoook seviyorum ve O’nu yanaklarından öpüyorum. Muck.

 220. Cansel, seni inanılmaz bir şekilde, çoook seviyorum. Kırık Kanatlar’ı da çok sevmiştim. Cansel’in msn.sini bilen varsa lütfen söylesin.

 221. En büyük Cansel, başka büyük yok. Vallahi bence öyle. Zaten Cansel Elçin hastasıyım. 😀 Çok seviyorum, bence çok güzel rol yapıyor. Cansel’in web sitesi de var, mail adresi de ama mail adresi kimsede yok; sorun da bu zaten, bir bulsak. 😀

 222. Hayatımda bu kadar güzel kız ve bu kadar yakışıklı bir erkek görmedim. Size hastayım, dizinize de hastayım. Sizi tüm kalbimle öptüüüm.

 223. Yaptığınız işi, oynadığınız karakterleri çok başarılı buluyorum. Aldığım en son havadislerden çok memnun kaldım. Umarım başarılarınız devam eder.

 224. Ben Kırık Kanatlar hayranıydım ama ne yazıkki bitti ve güzel bir dizinin bitmesine çok üzüldüm. Nasıl bitirirler, inanamıyorum. Mehmet Ali Nuroğlu ve Begüm Birgören’i çok seviyorum. Lütfen yeniden bir dizi çeksinler. Özge Özberk ve Cansel Elçin’e çok kızgınım, nasıl giderler?

 225. Sadece reyting almadığı için tarihimizi bu kadar güzel anlatan bir diziyi kaldırdılar. Sadece reyting uğruna bu diziyi harcadılar. Bence buna hakları yok ama maalesef bir şey gelmiyor elimizden. Keşke gelse, keşke tekrar yayınlanabilse. Müziği hâlâ kulaklarımda. Gerçekten az bulunan ve herkesin yapamayacağı kaliteli bir diziydi. Şükrü Avşar’ı tebrik ederim. Keşke yayından kalkmasaydı, Çarşambaları yine iple çekseydik.

 226. Kırık Kanatlar’a bayılıyordum, keşke bitirmeselerdi. Hiç bir bölümünü kaçırmazdım. Özge Özberk ve Cansel Elçin diziden ayrılınca reytingleri düşmüştü herhalde ama aslında daha güzel olmuştu. Keşke yeniden verseler diyorum. Yeni sezonda ATV.de Kara Yılan adında bir dizi başlayacak. Orada da Begüm Birgören var, birde Bülent İnal. Bu dizide sanırım dönem dizisi ve savaşı anlatacak. Begüm Birgören’in yeni bir dizisinin başlayacağına çok sevindim. Başlayınca izlemenizi tavsiye ederim, kesinlikle güzel bir dizidir çünkü. 😀

 227. Cansel Elçin'in hastasıyım onunla tanışmak istiyorum, yardım ediiin dedi ki:

  Cansel Elçin’in hayranıyım, onu benden başka kimse bu kadar çok sevemez. Dizilerini hiç kaçırmam, hâttâ şu an tekrarlarını bile izliyorum. Onu çok seviyorum, rol arkadaşlarını da çok seviyorum ama Cansel’imi daha çok seviyorum, tek kelimeyle aşığııım.

 228. İnanın dizinin bittiği gün televizyonu bir açtım, final yazısını görünce ağlamamak için kendimi zor tuttum diyebilirim. Bir öğrenci için gerçekten çok güzel, ders verici ve geçmişimizi anlatan bu diziyi bitirmeleri hakikaten ayıp oldu. Türkü Hazer ve Saygın Soysal’ı çok seviyordum. Ne yazık ki dizi bitti, umarım yeniden başlar!

 229. Bu diziyi çok seviyorum, izlerken çok duygulandım, hatta ağladığım bile oldu. Bu dizi çok güzeldi, keşke bitmeseydi. Bence rollerini en güzel oynayanlar Nazlı, Ayşe, Cemal ve Nevzat’te. Keşke Nazlı’yla Cemal ölmeseydi. Dizi bence o yüzden bitti. Kırık Kanatlar benim hayatta en çok beğendiğim, en çok sevdiğim bir diziydi.

 230. Kırık Kanatlar dizisi bence dünyanın en güzel dizisi ve oyuncuları da çok kaliteli. Benden onlara öpücük.

 231. Ben Beyzanur’a kesinlikle katılıyorum. Mükemmel bir diziydi. Dünyanın en güzel iki dizisinden biri. Benim için muheteşemdi. Tarihi de olağanüstü yansıttı. Keşke bu kadar erken bitmeseydi. Nazlı ile Cemal de ölünce çok üzülmüştüm ama dizinin sonunu hiç böyle beklemezdim. Ayşe ile Nevzat kavuşamadılar, 🙁 dizide kötü sonla bitti. Keşke böyle olmasaydııı ama yinede çoook güzeldi. Çok severek izliyordum, eski bölümlerini tekrar yayınlamalarını istiyorum. 🙂 Ayşenur & Kırık Kanatlar

 232. Bu dizi biteli çok oldu ama ben hâl unutamadım. Keşke tekrarlansa, hele o filmdeki Nazlı ve Cemal çok güzeldi. Lütfen Kırık Kanatlar dizisi tekrarlansın.

 233. Kırık Kanatlar dizisi çok güzel bir diziydi. Bu diziyi izlerken çok duygulandım. Oyuncularıda harika, hepsine benden öpücük.

 234. Hayatımda etkilendiğim tek dizi Kırık Kanatlar. Dizi bitti ama ben hâlâ unutamadım, çok güzel bir diziydi. Nazlı ve Cemal’in aşkları çok güzeldi. Özge Özberk ve Cansel Elçin’i çoook ama çoook seviyorum. Bütün ekibi kocaman öpüyorum. Çok iyi iş çıkardılar. Bu arada Cansel Elçin ve Özge Özberk 120 adlı filmde beraber rol aldılar. Özge Özberk Münire’yi, Cansel Elçin, Münire’nin nişanlısı Süleyman Teğmen’i canlandırdı. 120 çok güzel bir film, tavsiye ederim izleyin.

 235. Cansel Elçin’e hayranım. Kırık Kanatlar dizisinden itibaren oynadığı tüm dizileri soluksuz izliyorum ve O’na ulaşmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir