Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap

Andrew Adamson’un yönettiği ve Tilda Swinton, William Moseley, Anna Popplewell ile Skandar Keynes’in oynadığı Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe), 13 Ocak 2006’da UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.
Filmde, yaşlı bir profesörün evinde saklambaç oynarken tesadüfen keşfettikleri bir gardrop sayesinde yepyeni dünyalara açılan dört çocuğun macerası anlatılıyor. Dolabın öbür tarafındaki kapıyı açan dört çocuk, Narnia adıyla bilinen paralel evrene geçiş yaparlar.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Diğer basın bültenlerine haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Türkiye Sinemalarında 13 Ocak’ta Gösterilmeye Başlanacak Olan 180 Milyon Dolar Bütçeli Narnia Günlükleri Kuzey Amerika Sinemalarındaki İlk Gününde 24 Milyon Dolar Hasılat Elde Ederek Büyük Bir Açılış Yaptı
  Yaratıcıları Anlatıyor
  Tilda Swinton ile Narnia’nın Setinde Söyleşi
  Beyaz Cadı’nın Buzlar Ülkesine Büyüleyici Bir Yolculuk
  Tarih Dersi
  Narnia’nın Yıldızları Kitabevinde Buluştu
  Türkçe Seslendirenler

 • “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” üzerine 6 yorum

  1. Narnia Günlükleri‘nin filmide kitaplarıda bir harika, herkese tavsiye ederim. Ben bayıldımmm.

  2. Bizce Narnia Günlükleri harika, hâttâ süper ötesi bir film. Biz 4 kafadarız, kendimizi hep onlara benzetir, taklit ederiz. Mesela A Aybüke, yani ben, B Berkay, yani kuzenim, M Metin Kağan, O’da kuzenim, B Beyza, O’da diğer kuzenim. Ben Suzin, Berkay Pıtır, Beyza Lusi, Metin Kağan’da Edmund oluyor. Biz Narnia Günlükleri’ni çok seviyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

  3. Tam benim hayal alemimdeki gibi bir film, yani o filmde bende oynamak isterdim, çünkü macerayı severim.

  4. Bu Narnia Günlükleri: Aslan Cadı ve Dolap filmi de Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan filmi de mükemmel. Edmund’a bayılıyoruuum, çok başarılı.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir