Kısa Film / Kamera, Kurgu / Edit, Senaryo, Oyunculuk Atölyesi

Kendi senaryonuzu yazmak, yazdığınız senaryoyu filme çekmek ve çektiklerinizi kurgulamak isterseniz; Kısa Film-Kamera, Kurgu-Edit, Senaryo, Oyunculuk Atölyeleri 13 Ekim’de başlıyor. Kamera ve Kısa Film Atölyesi‘nde her katılımcı kısa film ya da belgesel gerçekleştiriyor. Senaryo Atölyesi‘nde dizi film ya da uzun metraj film senaryosu yazıyor. Kurgu Atölyesi‘nde, video kurgunun inceliklerini görüp kurgu programlarını kullanmayı öğreniyor.

  • Ayrıntılı bilgiler için tıklayınız.
  • “Kısa Film / Kamera, Kurgu / Edit, Senaryo, Oyunculuk Atölyesi” üzerine 2 yorum

    1. Hayat ne kadar farklı, öyle değil mi? Şuraya bakın, içimde o kadar güçlü bir haykırma isteği var ki bunu anlatmak elde değil. Aaahh ah 🙁 Onsekizime girdim ve görebildiğim şeyleri bir başkası da görebilseydi, yada şöyle söyleyeyim bakabilseydi, o zaman yanına ekipmanları alıp yanıma gelirdi. Bende bir şeylerin peşindeyim ve inşallah hiç kimsenin haykıramayacağı bir şekilde senaryomla, kameramla ve bakışımla haykıracağım. Mahsun Şahin. Bu ismi unutmamanızı dilerim. Saygılar.

    2. İnsan üzülüyor, elimde hiçbir gücüm yok. Sadece bakabiliyorum, görebiliyorum ve olabildiğince hayal edebiliyorum. Ne olurdu şöyle benimde elimde kamera ve bana yardım edecek bir ekip olsaydı. O zaman içimdeki enerji sadece hayalle bitip tükenmemiş olurdu. 🙁 Dramı dolunayda vermeye çalışacağım. Milyonlarca insanın yaşadığı karmaşıklığı tek bir kişi üzerinde toplamak isterdim filmlerimde ve oradanda karmaşık dramı ortaya çıkarırdım. Şöyle şuradan bir el uzansa ve seninleyiz dese, o zaman bıkıp usanmadan bunun için çalışır, insanlığa birşeyler verirdim, ki yok olmayacak şeyler olurdu bunlar. 🙁

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir