Takım Böyle Tutulur

Okan Altıparmak ile Andreas Treske’nin yönettiği ve Okan Altıparmak, Andreas Treske ile Serdar Aksoy’un yapımcısı olduğu Takım Böyle Tutulur, 25 Kasım 2005’de Özen Film dağıtımıyla Edessa Films tarafından vizyona çıkarıldı.
Takım Böyle Tutulur: Vazgeçersen Kaybedersin‘da, Fenerbahçe taraftarı içinde bulunduğu durumlarda, özellikle stadyumda olduğu gibi tutkusu ve duygusuyla gösteriliyor. Filmi seyreden taraftarın da aynı duyguları yaşayacağı belirtiliyor. Projeye başlandığında Yönetmen Okan Altıparmak’a bir halkla ilişkiler uzmanı Filminizde büyük bir yıldız yok, seyrettirmesi zor olacak deyince, Altıparmak Bizim filmimizde Türkiye’nin en büyük yıldızı var, Fenerbahçe taraftarı! diye karşılık vermiş. Yönetmen filminde Fenerbahçe tutkusunun küçük bir parçasını bile hissettirebilirse mutlu olacağını belirtiyor.

 • Basın Bülteni
 • Web Sitesi
 • Büyük fotoğraflara haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • “Takım Böyle Tutulur” üzerine 5 yorum

  1. Ben 1992’de doğdum ve doğduğumdan beri Fenerbahçe’liyim ve Fenerbahçe’den asla vazgeçmeyeceğim.

  2. Fenerbahçe’nin üstüne yok abi. Ben bulamıyorum. Acayip bir sevgi bu, vazgeçilmez. Aşık olursun bir kıza, bir gün geçer gider. Kariyer yaparsın, birgün o da biter. Herşey biter ama Fenerbahçe sevgisinin eşi benzeri yok, tarifsiz.

  3. Ben bu olayı daha önce yine duydum. Çok güzel, en büyük Fenerrr vede Atamızın Fenerbahçe’yi tutması çok sevindirici bir şey. Ben Atama kurban olurum.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir