Cennet Gibi

Mark Waters’ın yönettiği ve Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue ile Dina Spybey’in oynadığı Cennet Gibi (Just Like Heaven), 25 Kasım 2005’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.
San Francisco´da bir apartman dairesi kiralayan David´in istediği en son şey bir ev arkadaşıdır. Ortalığı henüz derleyip toplamıştır ve herşeyi yerleştirmiştir ki, ansızın Elizabeth adlı genç bir kadın ortaya çıkar. Üstelik apartman dairesinin kendisine ait olduğunda ısrar etmektedir. David ortada büyük bir yanlış anlama olduğunu düşünür. Aniden görünen bu esrarengiz Elizabeth´in aniden ortadan kaybolmasına kadar da bu düşüncesi aynen devam eder.

  • Basın Bülteni
  • Web Sitesi
  • Fragman
  • IMDb

“Cennet Gibi” üzerine 8 yorum

  1. Aşk diye buna derim ben. Bende izlediğimden beri etkisindeyim. İlk seyrettiğimde ağlamıştım bile. Herkese tavsiye ederim.

  2. Kader istediği zaman insanları ölümün bile ayıramayacağını çok sevimli bir şekilde ortaya koyan, gerçekten izlenilmesi gerekilen eşsiz bir yapıt.

  3. Yok böyle birşey. Acayip süper bir filmdi. P. S. I Love You’dan sonra izlediğim en güzel aşk filmi. Herkesin izlemesini tavsiye ederim.

  4. Harika, çok güzel bir film. İşte gerçek aşk. Filmin konusu çok güzel işlenmiş. Etkisinden bir süre kurtulamadım. Muhteşem bir film.

  5. Çok süper bir film. Bence konusu harika, tam anlamıyla aşkı anlatıyor. Ben normalde aşk filmleri izlemeyi sevmem ama bu başkaydı. İzlediğimde ağlamıştım. Beni çok etkiledi bu film. Başka ne diyebilirim ki, zaten film kendisini anlatıyor. Bence herkes izlemeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir