Not: Seni Seviyorum

Richard LaGravenese’in yönettiği ve Hilary Swank, Gerard Butler, Lisa Kudrow ile Harry Connick, Jr.’un oynadığı Not: Seni Seviyorum (P. S. I Love You), 15 Şubat 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Holly Kennedy, güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkı Gerry’yle evlidir. Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Gerry ölmeden önce, Holly’ye bir dizi mektup yazmıştır. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Ali Ulvi Uyanık Yazıyor
 • Diğer basın bültenlerine haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Ön Basın Bülteni

 • “Not: Seni Seviyorum” üzerine bir yorum

  1. Sevdiğimizle ayrıldığımızda ilk ne yaparız? Mektuplarımızı geri isteriz. Çünkü sayfaların üzerindeki mürekkep damlaları aynı zamanda kanıtlardır da. Aşkın, bağlılığın, kendin olmanın, kendini açmanın kanıtları. Geri almak isteriz. Kendimizi korumak, yırtmak, yakmak veya en gizli köşelerde o sevgiliyi anmak için saklamak…

   Filmin dayandığı kitabı okumadım, bü yüzden nasıl bir uyarlama olduğundan çok nasıl bir film olduğuyla ilgileneceğim. Tam bir kendini iyi hisset filmi var karşımızda. Kimileri Hillary/Gerard ikilisini uyumlu bulmayabilir ama ben ikisinin kimyasını sevdim. Komedi, ki özellikle Gerard filmi gerçek anlamda sürükleyen karakter olmuş bu konuda, hüzün ve eğlencenin iç içe geçtiği bir film. Kayıktaki sahnelerde herkesin güleceği, Hillary annesiyle konuşurken herkesin ağlayacağı bir film.

   Başarılı soundtrack’ıyla da benzerleri arasından sıyrılan bir yapım aynı zamanda. Hem Gerard ve Hillary’nin seslerini merak edenler için de güzel bir deneyim olabilir. Zaten Gerard çok daha önceden sesinin güzelliğini kanıtlamıştı, burada da hem fiziksel olarak hem de sesiyle bizi bizden aldı. (Peçeteleri hazır bulundurun bayanlar) Kolyelerine ve bilekliklerine de bittim.

   Tabii filmin benim açımdan ayrıca özelliği James Marsters’ı da kadrosunda bulundurmasıydı ki çok detaylıca bahsetmeyeyim, zevkle seyrettim kendisini, başka türlüsü olamazdı zaten.

   Filmin kusurları elbetteki var bazı yerlerde kopukluk hissi yaşayabilirsiniz, özellikle Kudrow’un karakterinin aradığı aşkı bulduğu sahne çok bayıcı. Yaş Kudrow’a pek iyi davranmamış bunu da not olarak ekleyelim. Haricinde sevgiliden gelen mektupların acı içindeki kalbi ayağa kaldırışını izlemek isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.

   10/8. Neden? Gerard Butler’ın akıllara ziyan striptiz gösterisi, James Marsters’ın varlığı ve birbirinden güzel şarkıları için.

  Yorumlar kapalı.