Sinan Albayrak


Sinan Albayrak (Çinliler Geliyor’da oynamıştı, Zeynep’in Sekiz Günü’ nde önümüzdeki günlerde izleyeceğiz. Yersiz Yurtsuz adlı TV dizisindeki Dalgıç rolüyle çok sevildi.)


Mathieu Amalric (Yeni Ailem – Michou d’Auber’deki Jacques.)


Warren Oates (Şiddetin ozanı Sam Peckinpah’ın Bana Onun Kellesini Getirin – Bring Me the Head of Alfredo Garcia’sındaki Bennie.)


Donnie Wahlberg (Orijinal Cinayet(ler) – Righteous Kill’deki Dedektif Ted Riley.)

“Sinan Albayrak” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba Sinan Bey. Bütün sevdiklerin, ailen, dosların, arkaşların ve sevdiğin yanındaysa dünyanın en zengin insanı sensindir. Sinan Bey, sizin ve ailenizin Ramazan bayramı mübarek olsun. Mutlulukla geçirmenizi diliyorum.

  2. Sinan Albayrak’lı Yersiz Yurtsuz çok güzel ve kaliteli bir diziydi. ATV hata yapıp bu diziyi yayında kaldırdı. Diziye ve kaliteli kadroya yazık ettiler. Sinan Beyi başka dizilerde görürüz inşallah.

  3. Sinan kardeşim, öncelikle selâmlar. Seni geçen yıl Düzce Kafkas Festivali’nde görmüştük. Bizler Bursa Kafkas Derneği üyeleri olarak bu yıl 28 Haziran’da Bursa Mustafakemalpaşa Karaorman’da (Adige Köyü) yapılacak geleneksel Marmara Kafkas Şöleni’nde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağımızı bildirir, olumlu yada olumsuz cevaplandırırsanız sevinirim. Adresim demirhankursat@hotmail.com, sana sanat hayatında başarılar dilerim. Sizler gibi Adige ünlülerimiz oldukça bizler hep gururlanıyoruz. Dizideki telefon müziğindende asla vazgeçme. Saygılarımla. Kürşat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir