Büyük Şeytan Üçgeni (Triade)

Mustafa Şahin’in yönettiği ve Marc Dacascos, Bulut Aras, Sema Öztürk ile Yüksel Arıcı’nın oynadığı Büyük Şeytan Üçgeni (Triade), önümüzdeki aylarda Çetin Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
ABD, büyük projesini uygulayabilmek için bölgenin en önemli iki gücü, Türkiye ve İran’ı birbiriyle çarpıştırarak aradan sıyrılacak ve ikisinden de kurtulmuş olacaktır. Fakat ABD’nin Ortadoğu ile ilgili bilinen plânları bilinmeyen güçlü bir aktör tarafından bozulur. İsmini Çanakkale Savaşları’nda bütün askeri şehit düşen 57. Alay’dan alan Tim 57 olacakların farkındadır. Tim 57’nin gözde ajanı Candar, şefi Baba Nazım’ın direktifiyle harekete geçer.

Mark Dacascos (Candar)

Bulut Aras (Baba Nazım)

Sema Öztürk (Derya)

Yüksel Arıcı (Behram)

Şahin Çelik (Ancel Refi)

Don The Dragon Wilson (Boss)

“Büyük Şeytan Üçgeni (Triade)” üzerine 6 yorum

  1. Türk ve yabancı oyuncuların bir arada olması sebebiyle bana Living & Dying’i hatırlattı. 3. sınıf Amerikan filmi ile kıyaslamamam gereksede ben çok benzettim. Umarım içerikleri ve sonları benzemez.

  2. Merhaba yapılmakta olan bu çalışma Türkiye için çok önemli çünkü Türkiye’de bir ilk. Murat Aslandağ benim hocamdır. Kendisi mükemmel bir insandır, çok iyi uzak doğu spor hocasıdır ve mükemmel bir dövüş kareografi uzmanıdır. Hocama selâmlar, herkese başarılar. Shi Fu – Murat Aslandağ.

  3. Film güzel olur inşallah. Murat Aslandağ gibi bir hoca da varsa eminimki güzel olur. Merakla bekliyoruz.

  4. Konuyu okumadım, okumama da gerek yok, mutlak güzeldir ama bizim yapımcılara kaldıysa rezil ettiler demektir. Hayır, birde Türkiye’de başka aktrist mi kalmadı da o Sema Hanım’ı koydular, bunu da sormadan geçemiyeceğim.

Yorumlar kapalı.