Şeytan Çarpması

Scott Derrickson’ın yönettiği ve Laura Linney, Tom Wilkinson, Campbell Scott ile Colm Feore’nin oynadığı Şeytan Çarpması (The Exorcism of Emily Rose), 02 Aralık 2005’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.
Katolik Kilisesi, çok ender görülen bir kararla 19 yaşındaki üniversite birinci sınıf öğrencisi bir kızın ruhuna şeytan girdiğini resmi olarak kabûl etti. Dehşet verici geriye dönüşlerle anlatılan Şeytan Çarpması, ruhuna şeytan girdiğine inanılan genç bir kızın ölümüyle sonuçlanan ihmalden sorumlu tutulan bir rahibin davasını ele alıyor.

 • Basın bülteni için tıklayınız.
 • Web sitesi için tıklayınız.
 • Büyük fotoğraflara haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • “Şeytan Çarpması” üzerine 16 yorum

  1. Tek kelimeyle süper bir dizi. Özellikle diğerleri gibi değil, herşeyi güzel kız çok iyi ifade etmiş. Rolü süper yazılmış, bayıldım. Çektiği acıları, gerçekciliği, herşeyi mükemmel.

  2. Bu hikâye ne kadar doğru bilmiyorum ama doğruysada çok kötü bir şey. Filmi izledikten sonra çok kötü oldum.

  3. Bu film gördüğüm en güzel ve en acı film. Gerçekten izleyince sanki o olayları yaşıyormuş gibi hissediyor insan. Bu filmin devamı yada benzer bir film olmalı. Gerçekten tek kelimeyle süperrr.

  4. Bende bu filmi yeni izleyenlerdenim. Gayet güzel ama bazı yerleri biraz daha abartsalar iyi olacakmış gibi geldi. Meselâ kızın içine şeytan girdiğinde kendinden başkalarına da zarar vermesi, yada sarışın avukatımızn başına daha korkunç olaylar gelmesi gibi. 🙂

  5. Filmi izledikten sonra kendime gelemedim. Sanırım gerçek bir hikâye. çok kötü birşey, inşallah kimsenin başına böyle birşey gelmez.

  6. Ben bu filmi izlemedim, firsatım olmadı ama şimdi sizin yazdıklarınızdan sonra hemen izleyesim geldi, ilk firsata izleyeceğim.

  7. Benim hayatımda izlediğim en korkunç, en etkiliyeci film olduğunu söyleyebilirim. Benimde bazı doğaüstü varlıklara inancım ve duyarlılığım var. Bu nedenle bu film yüzünden dahada değişik şeyler düşünmeye başladım. İzlerseniz eğer lütfen küçüklerle izlemeyin, kötü etkileniyorlar, lütfeeen.

  8. Arkadaşlar bu filmi sinemada izleyecektiniz. Felâket birşey oluyor. Bir ay etkisinden kurtulamadım. 🙁

  9. Bu filmi askerdeyken izlemiştim. O gün nöbet bitmeyecek sandım. Hakikaten etkileyici bir film.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir