İskelet Anahtar

Iain Softley’in yönettiği ve Kate Hudson, Gena Rowlands, John Hurt ile Peter Sarsgaard’ın oynadığı İskelet Anahtar (The Skeleton Key), 26 Ağustos 2005’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.
Caroline’nin amacı, hemşire okuluna devam etmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Louisiana deltasındaki eski malikanede yaşayan Violet adlı yaşlı bir kadının yatalak kocasına bakmak üzere anlaşma yapar. Malikanenin bulunduğu bataklık bölge, birtakım mistik ayinler ve törenlerle ünlenmiş esrarengiz bir yerdir. Artık çürümeye yüz tutmuş bu malikanede Violet ve Ben Deveraux çiftinden başka kimse yoktur. Malikanenin ve orada yaşayan yaşlı çiftin sırlarla dolu bir geçmişi vardır. Caroline birşeyleri keşfettikçe tavan arasındaki karanlık gizeme doğru hızla çekildiğini hisseder. Gücüne inanan herkesten intikam almaya yeminli uğursuz varlığa doğru adım adım yaklaşmaktadır.

  • Basın Bülteni
  • Web Sitesi
  • Büyük fotoğraflara haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • “İskelet Anahtar” üzerine bir yorum

    1. Harika bir film, tavsiye ederim. Çok fazla korkunç olmadığı içinde ideal bir film. O yüzden korkmayıp korku filmi izlemek isteyen varsa İskelet Anahtar tavsiye edilebilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir