Halit Ergenç


Halit Ergenç (En son Nihat Durak’ın İlk Aşk’ında Kemal rolünde izledik. Çağan Irmak’ın Babam ve Oğlum’u ile Olgun Arun’un Tramvay’ında da beyazperdede seyretmiştik.)


Nicolas Cage (Next’deki Cris Johnson.)


Gad Elmaleh (Zengin Avcısı – Hors de Prix’deki Jean.)


Ali Suliman (Vaat Edilen Cennet‘teki Khaled.)

“Halit Ergenç” üzerine 17 yorum

 1. Selam, ben sadece Halit Ergenç hakkında bir yorum yapmak istiyorum. Halit Ergenç’i çok seviyorum, gerçekten çok başarılı bir oyuncu. Doğrusunu söylemek gerekirse ben onu çok seviyorum. Çok tatlı bir oyuncu, mesleğinde de çok başarılı. Telefon numarası olsa arayıp tebrik edeceğim. İnternet sitesi veya adresi varsa bana bildirmenizi rica ederim. 🙂

 2. Halit Ergenç çok başarılı ve yakışıklı bir oyuncu bence. Hiç bir eksiği yok benim gözümde. Mükemmel bir insan. Ben Halit Ergenç’i Zerda’da keşfettim, o günden beri hayranım, onu çoook seviyorum. Bergüzar Korel’le çıktığına inanmıyorum. Gazeteciler doğru yazmıyor. Halit Ergenç çıkmıyorum diyorsa çıkmıyordur. Halit Ergenç’i çok çok seviyorum, sevgiler.

 3. Ah güzel ülkemin güzel kızları. Öyle uçuk bir zekâyla düşünüyorlar ki. İllâki sansasyonel bir dizide oynamak mı gerekli başarılı oyuncu olmak için. Ya da şunu sorayım, isteyen cevap versin yakışıklılık kriteri nedir?

 4. Sevgili Halit Ergenç, seni çok seviyorum. Tanrım, kusursuzsuz. Sen benim mavi düşümsün. Sana ulaşmak istiyorum, bana bir işaret gönder, hayattan tek istediğim bu.

 5. Halit Ergenç’i benden fazla seven kişi yoktur. Duvarlarım onun posterleriyle dolu. Bence bu hayranlığın ötesinde birşey. O’na ulaşmak istiyorum, bana yardımcı olun lütfen.

 6. Tüm özellikleri bir yana dursun. Gariptirki onun iyi yüreğini hissediyorum. Hiç tanımamama rağmen, yüreğin öyle tanıdık ki. Halit’le sırf bu yüzden tanışmak isterdim.

 7. Aradan çok zaman geçti! Bu yazacaklarımdan Sevgili Halit Ergenç’in haberi olacağından çok emin değilim. Şunu belirtmek isterimki sana olan tutkum gün geçtikçe artıyor ve ne kadar çok mutluysan daha çok mutluluk diliyorum çünkü seni çok seviyorum mavi düşüm…

 8. Selâm, ben öncelikle Halit Ergenc’i çok sevdiğimi ve beğendiğimi söylemek istiyorum. Dizilerde de çok başarılı buluyorum, eğer bu yorumu okuyorsa ne olur bana bir cevap yazsın çünkü onunla çok konuşmak istiyorum. Kendisini çok ama çok seviyorum, kendisine iyi baksın.

 9. Halit Ergenç kadar yakışıklı, karizmatik, sevimli, güler yüzlü bir insan daha görmedim. O benim hayatımın aşkı, çok seviyorum onu.

 10. Halit Ergenç’in delisiyim. Onu dünyalar kadar çoook seviyorum. O benim herşeyim. Ben onun telefon numarasını arıyorum. Bilen varsa lütfen yazsın.

 11. Merhaba; ben Azerbaycan’dan yazıyorum… Halit Ergenç’i çok seviyorum… Bence O, Nicolas Cage’den bile yakışıklı…

 12. Salam Halit Ergenç Bey. Sizinle bir çok çok çoook önemli bir mesele hakkında konuwmak isterdim, eğer mümkünse tabi ki. Bana öz e-adressinizi verebilir misiniz, konumuz çoook önemli. Men Azerbaycan’dan, Baku’dan Nuray. Sizinle elaqe saxlamaqimin, size ulawmamın acaba bir yolu olabilir mi? Tewekkür ederim.:) Sayqılarımla. Nuray!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir